Oletko maisemis huomenna?

ajattelin ehdottaa sinulle kävelylenkkiä esim klo 16 tavattaisiin jossain. Miltä kuulostaa? Jos sopii, niin ehdottaisitko missä nähtäis?
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Voimme nähdä metsässä ihana tahmakonna naiseni?

Äänestä
  • Joo tavataan metsässä pimeän aikaan nii saadaan tää päätökseen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Joo tavataan metsässä pimeän aikaan nii saadaan tää päätökseen.

    Pyllistätkö minulle?

    Äänestä

  • Mikä tahmakonna? Kuka metsään veisi minut, jos olen ihana tahmakonna naisesi ?
    Kerrothan mahdollisimman tarkasti!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pyllistätkö minulle?

    Ei vaan sinä pyllistät mulle. T. Koura

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ei vaan sinä pyllistät mulle. T. Koura

    Haluat siis tutkia suoleni hyvinvointia?

    Äänestä

  • Nähdään😉. Monelta ja viesti kännyyn🤗💌

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Pyllistätkö minulle?

    Tottakai:))

    Äänestä

Juu😊

Äänestä

Varmaan sinä sitten hirttäisit minut puuhun.

Äänestä

Kirjasto?

Äänestä

Kerro ensin nimesi ja paikkakuntasi ja kenet haluat tavata, vai haluatko että miljoona ihmistä miettii, et meniskö huomenna kirjastoon ja varsinkin isossa kaupungissa mihin niistä. Tää on sekopäitten paikka, kaikki elää harhoissa ja epätoivossa että joku tuttu olisi vahingossa täällä vastailemassa, lotossakin on parempi mahdollisuus kun täällä....No se on täydenkuun aika, muistakaa lääkkeenne, reppanat

Äänestä
  • ei täällä mitään miljoonia ole, satoja parhaimmillan ja tällaisia ei lue kuin parikymmentä. sivusta

    Äänestä

Nähdäänkö siellä missä entinen asuntosi sijaitsee siinä ison asfalttimäen juurella? Tahmakonnani<3

Äänestä
  • Hetkinen googletan kaikki isot asfalttimäet suomesta,

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hetkinen googletan kaikki isot asfalttimäet suomesta,

    päijät-h poltteloo

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    päijät-h poltteloo

    Vähä joo sopiis minuun mut ei kumminkaan... kun en oo mihinkään menossa

    Äänestä

Anna joku merkki itsestäsi minulle :)

Äänestä

Joo ,laittaisit viestiä puhelimeen.

Äänestä

Tule kylään osoitteen tiedätkin Ko .....

Äänestä

Tottakai ihmiset varsinkin täällä olevat ottavat mutteivat itse mitään tee joten sinänsä turha kysymys.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

ajattelin ehdottaa sinulle kävelylenkkiä esim klo 16 tavattaisiin jossain. Miltä kuulostaa? Jos sopii, niin ehdottaisitko missä nähtäis?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu