Toinen juttu

et käytkö enää täällä edes ja kehittelisinkö noita tarinoita omassa päässäni. No en todellakaan. Ja tietäishän ne jotka mut todella tuntee.
7<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

En käy täällä enää.

Äänestä
  • No hyvä. Ei munkaan kyllä pitäisi eikä kenenkään muunkaan. Totuushan on tuolla ulkona.

    Äänestä

Tiedät mitä teet

Äänestä
  • Tiedän mitä teit viime kesänä

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tiedän mitä teit viime kesänä

    Samat sanat.

    Äänestä

Tiedät mitä teet

Äänestä
  • Eiköhän me kaikki tiedetä omat tekemisemme ja tekemättä jättämisemme.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

et käytkö enää täällä edes ja kehittelisinkö noita tarinoita omassa päässäni. No en todellakaan. Ja tietäishän ne jotka mut todella tuntee.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu