Oksettaako?

Anonyymi

Mieheni ei ole koskaan kokeillut antaa suuseksiä, kokee sen itselleen vieraaksi asiaksi. Tänään hän tuli baarista ja halusi kokeilla ensimmäistä kertaa. Kolmannen kerran kun hän kakoi reittäni vasten sanoin että nyt ei tunnu yhtään hyvältä. Se tuntui tosi loukkaavalta :( Aikaisemmissa suhteissa olen saanut hyvää suuseksiä ja eräässä suhteessa mies ei halunnut muuta tehdäkään kuin nuolla pillua, eikä muuta päädytty tekemäänkään (intohimoinen suuseksi yhdensuuntaisesti täytti kaiken himon ja halun molemmille).

Ennen miehen baariin lähtöä annoin suuseksiä ja hän laukesi suuhuni niin syvälle että tuli hieman oksennusta. Mietin että onhan se kakominen ihan luonnollista, vaikka voi sitä käyttää loukatakseenkin toista, ikäänkuin eleenä ”hyi helvetti”. Mies sukelsi naama edellä pilluuni kiinni ja happi loppui. Ehkä tässä oli enemmän kyse humalatilasta, enemmän intoo ku taitoo tilanteesta.

Itselleni kakomista suuseksissä aiheuttaa löysä kulli. Lerppu muna tuntuu kamalalta suussa, löllö paska lilluskelemassa suussa tulee mieleen, hyi.

Millaisia kokemuksia teillä on oksentamisen kanssa suuseksin yhteydessä? Kurkku ja oksennusrefleksi on hyvin herkillä suun alueella.

11

1241

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei minua ainakaan miehenä ole koskaan oksettanut, mikä on ihanampaa kuin pimpin mmaku ja se että nainen saa kielihoidossa orgasmin.... mmmm ... ihan parasta
      jos jotakuta kiinnostaa niin..... 😉

    • Puhdas pillu niin ei ole ongelmaa, maistuu jopa ihan huumaavalle. Joskus jos on hieman muhinut, joutuu karkaisemaan enemmän, samoin, kun jo hieman nussittu ja kerran sisään lauettu, mutta kun vähän aikaa totuttelee, niin kyllä se menee. Joskus meinaa happi loppua, jos peiton alla touhuaa. Jos on viileää, vaimo haluaa peiton päälle. Sitten haisee pillu, perse ja hiki, ja ei meinaa saada ilmaa. Homma hoidetaan kumminkin aina loppuun. Meillä saa vaimo pyytämättä ja aina pyydettäessä. Alapää on aina puhdas ja trimmattu, joten mikäs sitä hoitaessa.

    • Anonyymi

      Kun kunnolla suuhun naidessa kulli painuu nieluun niin että henki salpautuu niin aiheuttaahan se vähän kakomista, mutta kuuluu asiaan... Oksennusrefleksiä voi oppia hallitsemaan eikä kai olisi mikään katastrofi vaikka jonkun kerran ei olisikaan ihan hallussa.
      Mutta jos pillun nuoleminen aiheuttaa yökkäilyä miehellä, niin kyse on jostain muusta. Erittäin loukkaavaltahan se tuntuisi:(
      Ehkä miehesi oli humalassa rennossa mielentilassa ja uskalsi kokeilla uutta hänelle ehkä jännitystä aiheuttavaa asiaa, mutta olikin sitten vaan liian humalassa?
      Luuletko ,että hän innostuisi kokeilemaan uudestaan selvinpäin (ja muistaisi hengittää välillä )?

    • Anonyymi

      Itse tykkään nuolla kunnolla ja molempia.

      • Anonyymi

        Jos miehesi ei ole nuorena oppinut nuolemaan pillua niin turha sitä on enää opeteĺla.
        Hän ei halua sitä oikeasti tehdä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jos miehesi ei ole nuorena oppinut nuolemaan pillua niin turha sitä on enää opeteĺla.
        Hän ei halua sitä oikeasti tehdä.

        Meillä eukko nuolee munat ja perse silmän, oli pestyjä tai ei. monasti viikon rahti keikan jälkeen on heti kimpussa vaikken pesulle ole ehtinyt.
        itse en nuole kenekkään reppua.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Jos miehesi ei ole nuorena oppinut nuolemaan pillua niin turha sitä on enää opeteĺla.
        Hän ei halua sitä oikeasti tehdä.

        Iän myötä estot karisee ja mieli avartuu, näin on käynyt ainakin minulle. On edelleen halua oppia ja kokea uutta, mieluimmin tietenkin samanmielisessä seurassa ;)


    • Anonyymi

      Ei ole ikinä oksettanut pillun nuolenta. On kyllä minusta erittäin loukkaavaa, jos toinen alkaa yökkimään sitä tehdessään. Meillä tosin tavataan pitää omasta hygieniasta sen verran huolta, että mitään vanhoja sissijuustoja ei värkeistä tai vehkeistä muutenkaan löydy. Ilmeisesti siitä ei kuitenkaan tässä ollut kyse, vaan miehelläsi vain muuten viiraa päässä, kun ei osaa arvostaa herkkua.

    • Anonyymi

      Miten joku pääsee naimisiin asti nuolematta pillua ja vaikka peppua kyllä nyt nainen /mies pitää testata, osaako mitään vai onko vaan.
      Hävettävää, se on kansalaistaito nuolla nainen hekumaan ja kuumaksi,,,,,

      • Anonyymi

        Jep. Tässä jokinaika sitten uutisoitiin afrikkalaisesta imaamista (uskonmies), joka oli mennyt naimisiin miehen kanssa. Kyseisessä tapauksessa "vaimo" oli mies, joka oli pukeutunut naiseksi. Arvaa nauroinko uutiselle. Taas yksi osoitus, että seksuaalinen yhteensopivuus kannattaa testata ennen naimisiinmenoa.


    • Rakastan pillun nuolemista,ja välillä kieli lipsahtaa peppuunkin.Nainen nauttii,ja itsekkin nautin.Sitä vois jatkaa vaikka kuinka pitkään.Nam......

    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Persujen kannatusromahduksen syynä bensan ja kaljan hinnan nostot

      Marinin aikaan bensalitra 1,3e ja laatikon Sandelsia sai Lidlistaä 22 eurolla. Nyt hinnat ovat nousseet noin 50 prosent
      Maailman menoa
      123
      3025
    2. Juhana Vartiainen(ex-sd): Köyhien pitää tehdä jotain elämälleen säilyttääkseen tukensa

      Juhana Vartiainen ehdottaa Suomeen ”Tanskan mallia”, jossa sosiaaliturvaa saadakseen pitäisi hakea ensisijaisesti etuuks
      Maailman menoa
      230
      2928
    3. Miksi tunnustukselliset muslimit saapuvat länteen?

      Onko koskaan kysytty, että miksi islamilaisesta maailmasta tuleva tunnustuksellinen muslimi tarvitsisi turvapaikkaa väär
      Maailman menoa
      170
      2158
    4. Kuka tekee näitä aloituksia

      jotka aina ovat tällaisia.... Nämä on jonkun saman ihmisen käsialaa, joka paukuttaa tänne loputtomasti ketjuja, joissa
      Ikävä
      29
      1613
    5. En ymmärrä näitä SDP:n ja muun vasemmiston kannattajia

      Eivätkö ihmiset tiedä, että Suomen ongelmat johtuvat vasemmistolaisesta yhteiskuntamallista? Suomessa on ollut vasemmis
      Maailman menoa
      117
      1596
    6. Mikä on mielestäsi paras miestyyppi?

      Esimerkit kärjistettyinä: a) perustavallinen/tasainen b) himourheilija c) varakas, turvallinen elättäjä d) puolikrimina
      Ikävä
      212
      1351
    7. viikonloppu lähestyy

      ja tiiän sen jo valmiiks et en pysty olee selvinpäin. oisitpa kieltämässä ja rauhoittamassa minua. en tiedä olisiko sinu
      Ikävä
      13
      979
    8. Rippituoli

      Kerro joku synkkä tai outo salaisuus, joka liittyy ikävääsi kaivattuasi kohtaan. Tee tunnustus anonyyminä. Se helpottaa
      Ikävä
      62
      965
    9. Harmi, etten koskaan saa tietää

      Olinko vai olenko sun kaivattusi, Jii…
      Ikävä
      110
      888
    10. Ei rakennuslupaa

      Eihän hyvinvointitalon työmaalla tehdä luvattomia ja keskeytettyjä töitä pimeyden turvin?
      Pyhäjärvi
      83
      881
    Aihe