Kun kohtaamme, olen intoa täynnä ja unohdan lähes kaiken ympäriltäni. Näen sinut säteilevänä ja maailman ihanimpana olentona, jota oletkin. Tällä hetkellä haluaisin pitää sinut syleilyssä tosi pitkään. Olisin hellä ja hyvä. Niin pitkään, että viimein huomaisit kuinka paljon sinusta välitän. Olet mulle se ainoa.
Etkö ole huomannut nainen?
Anonyymi
13<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Haluatko vaikka olen varattu?
Kaisa
En ole huomannut mitään, melkein päinvastoin. Mutta tuskin olenkaan hän jolle kirjoitat
Valitettavasti en minäkään, mutta ei ihan varmasti tuo Kaisakaan.
Kirjoita nyt hyvä mies tuo teksti hänelle itselleen suoraan. Voisit sen jälkeen olla tuhannen kertaa onnellisempi.
Itse olen aina välillä huomaavani hänessä innostuksen ja ilon minun kohtaamisestani ja uskon, että hän huomaa välillä saman minusta. En kuitenkaan ole varma asiasta. Olemme nimittäin molemmat muidenkin seurassa samantyyppisiä; iloisia, hymyileviä, auttavaisia ja kohteliaita.
Hänen lähellään menen välillä jopa hieman lukkoon, ja välillä huomaan hänenkin jännittävän seuraani. En tiedä mitä välillämme on, mutta jotain lämminhenkistä ja kaunista se joka tapauksessa on. En myöskään tiedä onko hän vapaa vai varattu.
Milloin viimeksi huomasit sen innostuksen?
Palstalla näyttää olevan toimintahäiriöitä. Kirjoitin jo aiemmin vastauksen.
Se oli tällä viikolla, muistaakseni keskiviikkona, mutta näimme myöhemminkin.
Tiistai ja lauantai :)
<3
Valitettavasti en ole häntä ainakaan lauantaina nähnyt. 😔
Sitten kun näätte niin vihjaa tunteistasi. Jos hän olisi kiinnostunut tai tuntee samoin mitä kirjoitit.
Ei sitä susta kyllä kovin hyvin huomaa. Hyvin osaat sinäkin peittää tunteesi. Eikä olla edes nähty lähiaikoina.
Mökötän nyt.
Tiesithän että nukkumaan käydessä on oltava positiivisin mielin? Tules tänne niin halin ja rutistan sinusta mökötyksen pihalle..