Tuleeko meistä mitään ? Kyllä on ollu matka .
Kolmas kerta toden sanoo
Anonyymi
14<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Ei tule.
Luultavasti ei :)
Tulee. Jos niin haluat.
Mikähän matka ollut kyseessä?
Hieman katkonainen ja kivikkoinen, kohta 15v matka
Osittain sattumaa ja siitä se sitten lähti.
J ja M? Vuosi oli 2004 ja maaliskuu kun näin sinut työkuvioissa ekan kerran. Eli tulee jo 16 vuotta(?).
Olisin täysin valmis jos kyse olusi sinusta ja minusta. T. Mn
Uskon, että tulee. Varmasti tulee.
Tulee, mutta et vaan tiedä sitä vielä 😘
Varmasti tulee.
Kolmas kerta toden sanoo, näin on! Kaksi kertaa minä olen ottanut asian esille, nyt se vuoro on sinulla. Jos se tuleva totuus on minusta kiinni, se on rakkauden täytteiden, hellä ja kosketuksia täynnä. Sitä ennen se on sinun käsissäsi.
Kenelle?
E naiselle. E niinkuin elämäni rakkaus.
Kun tällä palstalla draamailet kuten muutkin joilla ei ole elämää, etkä ota sun fiiliksiä puheeksi sen ihmisen kanssa.... Eipä kuule tule paskaakaan tosta. Jatkappa elämääsi eteenpäin
Jos olisit hän, toivon ainakin mahdollisuutta siihen. Tunteet ovat heränneet horroksesta pitkän talviunen jälkeen. Hän voi ainoastaan sytyttää sydämeni liekin uudelleen palamaan. Toivottavasti hänen rohkeutensa siihen riittää?