Onko teillä miehet niin, että tekee mieli molempia sukupuolia yhtä paljon vai tapahtuuko siinä muutoksia? Olen mielestäni bi mutta munaa tekee koko ajan mieli joka päivä. Tuntuu että jos olisin parisuhteessa naisen kanssa, niin siitä seksistä ei tulisi mitään.
Himojen vaihtelu
10
241
Vastaukset
- Anonyymi
Jos olisit parisuhteessa,se olisi tuhoon tuomittu koska et voisi olla kumppanillesi uskollinen.Älä vain ala suhteeseen kenenkään kanssa,säästä toiset ihmiset pettymyksiltä.
- Anonyymi
Toisilla tekee, toisilla ei. Itselläni ei. Sanoisin sinun kannattavan seurustella homon kanssa, jotta halut osuvat yks yhteen
- Anonyymi
Parasta kuitenkin että et ryhdy pitempiaikaiseen suhteeseen kummankaan sukupuolen kanssa,pysy irtosuhteissa,et kuitenkaan pysty olemaan uskollinen.
- Anonyymi
Uskollinen pystyy olemaan, kun löytää oikean kumppanin. Homoidsta todella moni pettää, miksi?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Uskollinen pystyy olemaan, kun löytää oikean kumppanin. Homoidsta todella moni pettää, miksi?
Niin,heterothan eivät petä kumppaniaan.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niin,heterothan eivät petä kumppaniaan.
Jospa vastaisit kysymykseen, miksi homot niin usein pettää? Heterot pettävät kanssa, mutta vähemmän
- Anonyymi
Riippuu ihmisestä, kannattaa jutella seksiasioista myös puolison kanssa.
- Anonyymi
Oli kyllä. Aika näyttää. Nykyään oon homo. Oikeesti. Tai siis aina oon ollu. Meitä on joka junaan. Aika näyttää mihin sitte kallistu.
- Anonyymi
Olitko naisten kanssa mutta suhteet eivät oikein sujuneet eikä seksi ollut sulle kovin tyydyttävää? Naisten kanssa ei ollut koskaan oikein eroottista jännitettä kun et ole naisiin päin.
- Anonyymi
Seksiä tekee kovasti mieli ja siihen kelpaa molemmat sukupuolet.
Lähes aina seksiäon kuitenkin bi/gay miesten kanssa, koska heitä löytyy seksiin paljon helpommin kuin naisia. Miehethän ovat seksuaalisestasuuntautumisestaan riippumatta paljon aktiivisempia, kuin naiset.
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Valtion alijäämä = yritystukien määrä = 10 mrd. euroa
Mutta persut eivät vaan suostu tasapainottamaan valtion budjettia, vaikka yritystuet on tiedetty haitallisiksi. Miksi p1158287Suomi käyttää sosiaalietuuksiin suhteessa eniten rahaa koko maailmassa
Suomi käyttää sosiaaliturvaetuuksiin enemmän rahaa suhteessa bruttokansantuotteeseen kuin mikään muu maa maailmassa. Su4157508Grahn-Laasonen: "Kansalainen joutuu pettymään, jos demareita äänestää"
Ministeri viittaa tuoreeseen Helsingin Sanomien juttuun, jossa demarijohtajan keinoja Suomen suunnan muuttamiseksi esite804764Vähän fiksumpi Nimi kisa ? :=)
Kirjoita teidän etunimet allekkain. Jos nimissä on joku kirjain sama, poista se. Tee sama tarkistus kaikille kirjaimill294559Mitä hyvää rikkaiden hyysääminen Suomelle tuonut?
Minäpä vastaan: ei yhtikäs mitään, vaan pelkkää vahinkoa. Demareiden ansiosta Suomen valtio oli käytännössä vielä 1980-74389Mikä on suurin luonne- eroavuus sinussa
Ja kaivatussasi? Vaikuttaako se huonoon vai hyvään suuntaan siinä, että teistä voisi tulla jotain?2042899- 1182764
Kenen haluaisit voittavan Amazing Racen: Tuomas ja Esko, Millu ja Karoliina vai Maria ja Vilma?
Amazing Race Suomi huipentuu lauantaina finaaliin. Jäljellä on kolme paria ja tiedossa on tehtäviä, jotka järkyttävät os332695Gallup: Katsotko Salkkareita tai oletko katsonut?
Salatut elämät on suomalaisten suosikkisarja vuosikymmenestä toiseen. Salkkareiden parissa viettää aikaa sukupolvet laps232324Amazing Race Tomas rehellisenä Esko-appiukon, 63, tilasta: "Sairastelut ja..."
Tomas Grekov ja Esko Rotola-Pukkila ovat mukana Amazing Race Suomi -kisassa. Ja nyt vuorossa on finaali. Hankaluuksia m22197