sexiä

amfetamiini päissään sexi on 1000xparempaa kuin selvinpäin.kunhan pilin ensin saa jöpöttämään
jaxaa höylättä tuntitolkulla.
2573
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

esim. kalliossa vähän kun näytät tomusokeria pirinä, niin saat siitä suihinoton se on helppoa kuin mikä!
tai jos omaat eneämmän niin ne tytöt tekevät sinulle ihan mitä vain saadakseen fixinsä! slurps!

Äänestä

Mut vedäpä vähän aikaa, niin ei se jöpö enää seiso laisinkaan eikä seksi kiinnosta ollenkaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mato kirjoitti:

amfetamiini päissään sexi on 1000xparempaa kuin selvinpäin.kunhan pilin ensin saa jöpöttämään
jaxaa höylättä tuntitolkulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu