Harvoin näkee missään kehuttavan tai kiitettävän Kajaanin psyk.polin työntekijöitä, vaikka tekevät työtään todella ammattitaitoisesti ja suurella sydämellä! Vuosien varrella olen joutunut käymään siellä pariinkin otteeseen terapiassa ja aina olen avun saanut. Ja kaiken lisäksi se on ainoa poli, jossa käynnit on ilmaisia, ei rahasteta ihmisten hädällä. Joten iso KIITOS siitä työstä, mitä jaksatte tehdä ja teette sen vielä asiakasta kunnioittaen.
Psyk.poli Kajaani
Anonyymi
653
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Samoin, isot kiitokset minulta. :)
Hirveetä oli kattoo perjantaidokkaria, että millasia terapeutteja ihmisillä on ollut. Vointi vaan huonontunut :( Itellä ei oo ollu varaa mennä yksityisille terapeuteille mutta en oo psyk.polilla onnex törmänny tälläsiin. Kaikki on ollu ihan hyviä.
Ihan sopiva paikka hannumustoselle
Eiköhän tuo liene ihan sopiva paikka kelle tahansa, kellä on mielenterveyden kanssa ongelmia? Just oli uutisissa, että joka neljännellä suomalaisella on niitä jossakin elämän vaiheessa.
ilmaisia on mutta sitä kautta jos saadaa susta lääkefirmojen asiakas .. :)
eikö sieltä laskuakin tule jos alat asumaan siellä, ohjaa vaan ulosottoon tai käytä kaggapaperina ja postiin paluuterveiset.
Kannattais perehtyä asiaan ennen ku huutelee. Ei tuu polikäynneistä laskua eikä siellä voi asua. Ja jotkut tarvii lääkitystä terapian lisäksi. Eikä siellä kettään pakoteta lääkkeitä syömään jos ei halua.