Lancerin jakohihnan vaihtoväli?

nii mikä se esim. vm-98 lancerin jakopää-hihnan vaihtoväli on? 60tkm vai 100tkm???
2594
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

90tkm

Äänestä

mutta tiedän tapauksen jossa hihna sattui kestämään 220tkm. Opelissa on joskus ketju kestänyt vain 30tkm. Ketju on kuitenkin yritetty mitoittaa kestämään auton iän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaffa kirjoitti:

nii mikä se esim. vm-98 lancerin jakopää-hihnan vaihtoväli on? 60tkm vai 100tkm???

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu