Missä on kaunis Annikain?

Kaipaan sua, ja mun sydän on kipee kun pelkään menettäneeni sinut ja mahdollisuuteni sinuun kokonaan :(
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Et ole. En eroa miehestäni, mutta voimme salakivailla. Käykö?

Äänestä
  • Käsittääkeni hänellä ei ole miestä, mutta jos olisi niin ei kävisi. Minä olen muuten myös nainen.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Käsittääkeni hänellä ei ole miestä, mutta jos olisi niin ei kävisi. Minä olen muuten myös nainen.

    minä en ollut mikkihiiri, yritin olla waltava disney, epäonnistuin, Annika.....
    rauhallista illanjatkoa
    https://www.youtube.com/watch?v=TzV0o9q8IPY

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kaipaan sua, ja mun sydän on kipee kun pelkään menettäneeni sinut ja mahdollisuuteni sinuun kokonaan :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu