Teslan kestävyys

Miten on teslat, etenkin alusta toiminut ja löytyykö alapalloja, raidetangon päitä, jousia, iskareita ym. varaosia Suomesta ? Jos menen lähinpään Motonettiin, niin saanko sieltä osat ?
4205
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Nyt on parasta olla kusisukassa vai.

Äänestä

Nyt on parasta olla kusisukassa vai.

Äänestä

Kyllä alapallot ja raidetangon päät on pienimpiä murheita jos käytetyn Teslan ostat. Nuot voit ehkä saada joissain pajalla korjattuakin mutta anna armias kun tulee sähkövikoja, akut pimahtaa ja auto ei liiku...vain Tesla suolaisilka huoltoon noilla voi korjata koska muilla ei ole pääsyä sen huoltosoftaan.

Äänestä
  • Ymmärsin suurimman osan. Kiitos.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miten on teslat, etenkin alusta toiminut ja löytyykö alapalloja, raidetangon päitä, jousia, iskareita ym. varaosia Suomesta ? Jos menen lähinpään Motonettiin, niin saanko sieltä osat ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu