Yleensähän jos yhteyttä otetaan, ovat salasanat, koodit ym hukassa, joten ei auta rekisteröitymistä vaativat sivut,
miksi DNA:lla ei ole alkeellistakaan chatti-palvelua ?
Vähintään s-postiosoite pitäisi näkyä sivuilla, vaan ei.
Järkyttävää huijausta Suomessa teleoperaattoreilla.
Missä on DNA:n CHAT tai s-postisosoite, johon ottaa yhteyttä ?
15
664
Vastaukset
- Anonyymi
On ilmeisesti tarkoitus, ettei asiakas saa yhteyttä ?
- Anonyymi
Ite vuosikausia dna:n asiakkaana, ei ongelmia. Ei ne valmista linkkiä laita tekstarina turvallisuussyistä.
Aloittajan "ongelma" kertoo vain siitä, kun kaikki on saatu valmiina eteen, ei osata tehdä/hakea mitään itse. Säälittäviä pikkumussukoita.
- Anonyymi
Minun palveluni - Ota yhteyttä
No sieltä kuitenkin käsketään vaan soittaa asiakaspalveluun, joten sama soittaa suoraan sinne. - Anonyymi
Ei ole puh.liittymää DNA:lla, joten ei ole mahdollisuutta soittaa asiakaspalveluun, kyse on nettiliittymästä, pitäisi saada yhteys suoraan chattiin sivulta, tai s-postiosoite, josta saa yhteyden.
Vaikuttaa siltä, että DNA on iso huijaus, josta pitäisi nostaa joukkokanne. - Anonyymi
Täh? Kyllä sinne voi soittaa muillakin liittymillä. Ihan tavallinen puhelu se vaan on.
- Anonyymi
Kannattaa etsiä soittopyyntö osio kaikilta operaattoreilta, soittavat 3-5 pvän sisällä.
- Anonyymi
DNA löytyy. [email protected]
Vastausajoista ei ole tietoa,meneekö viikko vai 3 viikkoa.??
Tätä osoitetta ei taideta näyttää missään dna,n sivuilla. - Anonyymi
Odota.Odota.Odota.Odota.Näin palvelee DNA
https://imgur.com/a/8AW0PKo - Anonyymi
Kunhan nyt pelaisi tää suomi chattikin edes,,
- Anonyymi
Tuosta löydät DNA:n yhdyshenkilöiden sähköpostiosoitteita. Osaavat siirtää viestit ammattitaitoisesti eteenpäin. Googlella löydät lisää. Sama juttu Telian ja Elisan kanssa. Kannattaa aina lähettää samalla vaivalla vähintään kahdelle henkilölle. Tarvittaessa sitten useammalle! Homma kuin homma hoituu nopeasti.
https://corporate.dna.fi/media/viestinnan-yhteystiedot - Anonyymi
Miten saan DNA tv. n toimimaan, kun se ei hyväksy salasanaa, enkä siten pääse etenemään asiassa
- Anonyymi
Tökeeksi on mennyt DNA. Netti noussut ihan kamalasti mitään ei ole ilmoitettu siitä. Nyt sanon kaikki liittyvät irti.
- Anonyymi
Mauri Hakamäki lähetä laskut joka on maksettu kiitos
- Anonyymi
Kuinka voi tulla 2 laskua samana kuuk.????
- Anonyymi
Haluan vastaus kiitos
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1626195Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv882782Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?921771Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am341454Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko91226- 491005
- 66912
Mitä tarkoitat
”Silti koen sinulta puuttuvan jotain, joka kutsuu minua antamaan sinulle juuri sitä.”23908- 21903
Olet mies aika ailahteleva luonteeltasi
Olen nähnyt kuinka olet iloinen, sosiaalinen ja osallistuva. Autat ja kannustat muita. Ja sitten olen nähnyt kuinka istu122903