Kaupungin autokauppa

Anonyymi

Minkä takia viesti on poistettu missä kerrotaan että kaupunki ostaa käytetyn auton kauppiaalta joka katsasti autot postin kautta turussa? Autot ei koskaan käynyt katsastusasemalla! Liitteenä olleessa linkissä kerrottiin useasta huijauksesta. Ja tällaisten kanssa kaupunki käy kauppaa!

5

135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Ei mahdolista tänä päivänä huhu puhetta ,,

    • Anonyymi

      Tämmösen huijarin kanssa Loviisan kaupunki käy kauppaa!! Olisi syytä vaihtoon!

      • Anonyymi

        Niin, onko kaupungilla muka joku tiiviimpi suhde tähän kauppiaaseen? Jos ovat yksittäisen autokaupan tehneet niin on aika kaukaa haettu, että olisi taustat pitänyt tutkia.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niin, onko kaupungilla muka joku tiiviimpi suhde tähän kauppiaaseen? Jos ovat yksittäisen autokaupan tehneet niin on aika kaukaa haettu, että olisi taustat pitänyt tutkia.

        Toi on valeuutinen ei huolta. Loviisalla ei ole mitään tekemistä kyseisen henkilön kanssa.


    Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!

      "Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti
      Maailman menoa
      249
      45399
    2. Kristillisistä Siionisteista asiallista tietoa Hesarissa.

      KD ja Persut ovat kaiken takana avoimesti!
      Maailman menoa
      32
      11264
    3. Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %

      Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy
      Maailman menoa
      211
      10902
    4. Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta

      Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump
      Maailman menoa
      36
      9721
    5. Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.

      IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla
      Maailman menoa
      85
      8538
    6. Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija

      https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua
      Maailman menoa
      230
      6539
    7. Pirjo sanoi Esalle

      Painu sinä Esa hevonvittuun... johon Esa? Laittakaapa ehdotuksia. # ==================== # APUFUNKTIO: satunnainen kok
      Maailman menoa
      0
      3220
    8. Jos mä joisin

      Itteni känniin nyt, voi olla että mä tunnustaisin sulle kuinka ihastunut oon ollu suhun viimeiset 2 vuotta. Eikä mua pys
      Ikävä
      30
      2259
    9. Tänään torille

      Tänään kuulema torilla tapahtuu klo.20. Tulkaaha paikalle kattoon.
      Hyrynsalmi
      39
      1727
    10. Koulu-uhkaus.

      Meinaatteko päästää lapsenne kouluun, niin kauan kun tämä uhkaaja siellä myös on? Tekijä on kaikilla tiedossa.
      Hyrynsalmi
      26
      1540
    Aihe