Jos mä tapan vaikka

Itseni. Tän. Palstan takia. Nii Kertooko joku mun miehelle ja lapselle että miksi?!
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tämän palstan takia ei kannata. Poistut vain täältä!

Äänestä
  • No eikat kukaan tämmöisen takia oikeasti itseään tapa. Ärsyttävä paikka kaiken kaikkiaan. Ja eipä täällä mitään. Hyvää mieltä saa.

    Äänestä

Ei kerro. Siks, ööccgögögögöö tätätätäää

ÄÄÄ

T miesb 22

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Itseni. Tän. Palstan takia. Nii Kertooko joku mun miehelle ja lapselle että miksi?!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu