Automyyjänlumo

Sai tämän naisen ihmeellisen tunnetilan valtaan. Nuorempi tumma mies...hitsi kun olen jo yli 40. Kyseinen mies ehkä 10 vuotta nuorempi, mutta mikä kiva kutina. Mahtoikohan tuntea samoin? Katsoi ainakin syvään.
1157
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

Automyyjä myy vaikka anoppinsa :D

Äänestä
  • Se on kyllä tiedossa, mutta hurmaava nuori mies ja mikä pehmeä ääni ❤️

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Se on kyllä tiedossa, mutta hurmaava nuori mies ja mikä pehmeä ääni ❤️

    Niin, niin, myynninedistämistä se on vaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin, niin, myynninedistämistä se on vaan.

    Kyllähän se tiedossa on. Auto oli pakko uusia, joten vaikka olisi karvainen ruma äijä ollut kyseessä, olisin siltikin tämän kyseisen auton ostanut.

    Äänestä

jos rahahimokkaita katseta....aat bonusta jokaisesta myydystä autosta niin kai sitä mielellään pitkiä katseita rakas.

Äänestä

Mä ostin edellisen peltilehmän näihin aikoihin kaksi vuotta sitten sunnuntaiaamuna netin kautta autoliikkeestä näkemättä koko peltilaatikkoa :D Maksoin nettipankilla 19900€ ennen yöunia ja hain peltilehmän ja sen kaukosäätimet maanantaina :)

Ei kai kukaan käy 2020 tai tän vuoden jälkeen enää peltikoteloliikkeessä 😐

Hävisin vain alle tonnin kun myin sen peltikotelon vuotta myöhemmin 🤬 Tyhmimpiä omistuksia ne peltilaatikot.

Äänestä

Kannattaa olla tyytyväinen mikäli kutina ei jää pidemmäksi aikaan. Niinkin voi käydä, jos ymmärrät mitä tarkoitan.

Äänestä
  • Ymmärrän, mutta kutina ei ole siellä missä kuvittelet vaan ihan sydämessä 😄

    Äänestä

Automyyjänä voin sanoa, että toi on ihan myyjien taktiikkaa. Naiset ostaa aina auton, kun vähän flirttailee 😉
Tämän itseasiassa opetti mulle yks jo eläköitynyt automyyjä, joka kuulemma meni joidenkin asiakkaiden kanssa jopa petiin asti. No sinkkumies kun oli, niin mikäs siinä. On otettava, silloin kun saa!

Äänestä
  • Hahah. Ei kuule tällaiseen puuman enää poikasten vikittely pahemmin vaikuta. Katsopas kun on jo yli 40, erottuu jyvät akanoista 😂

    Äänestä

Kai mieskin voi ottaa naisen henkilöllisyyden.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sai tämän naisen ihmeellisen tunnetilan valtaan. Nuorempi tumma mies...hitsi kun olen jo yli 40. Kyseinen mies ehkä 10 vuotta nuorempi, mutta mikä kiva kutina. Mahtoikohan tuntea samoin? Katsoi ainakin syvään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu