Joku vuosi sitten ohimot nousivat korkealle, mutta hiustenlähtö pysähtyi useaksi vuodeksi. Olin jo ihan sinut asian kanssa. Korkeat ohimot, mutta tuuhea tukka. Nyt hiustenlähtö on taas jatkunut ja tämä alkaa olla kestämätöntä.
Hiustyyli peittää vielä paljaat ohimot. Pahinta on, että olen onnistunut salaamaan tämän myös toiselta puoliskolta. EN kertakaikkiaan tiedä, miten ottaisin asian puheeksi. Miten kumppaninne on ottanut asian vastaan kerrottuanne?
Päähän ei mahdu mitään muita ajatuksia, kuin että joudun varmaankin kohta vetämään hiukset pois ja viettämään loppuelämän sen näköisenä, jona en halua olla.
On tämä hirvittävää
Anonyymi
1
112
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa käydä ihotautilääkärillä juttelemassa. Puolisoille se ei yleensä ole niin iso asia, kuin miehille. Kerro pois vaan rohkeasti, se helpottaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mies vinkkinä sulle
Jos pyytäisit kahville tai ihan mihin vaan, niin lähtisin varmasti välittämättä muista897627- 1055522
- 2664738
- 484662
- 653382
- 502768
- 582447
Olet oikeasti ollut
Niin tärkeä mulle ja kaikki meidän väliltä on pilattu ei yksistään sinun toiminnalla vaan minun myös.222408Kuuluu raksutus tänne asti kun mietit
Pelkäätkö että särjen sydämesi vai mikä on? En mä niin tekisi mies koskaan 😘292372- 412244