jo. Aamulla kävelin yöpaidassa naapuriin jelppimään it hommissa. Oli mulla kyllä kullanvärinen satiininen aamutakki päällä ja aamutossut jalassa.
Tulin kaupasta
Anonyymi
7<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Naapuri on siis samanikäinen huononäköinen rouva (turhia kommentteja välttääkseni lisään olevani hetero nainen)
Sut olis kiva nähdä siinä aamutakissas. Miten sun hiukset oli?
Harjasin hiukset, mutta en vielä ollut laittanut papiljotteja kiharoita varten.
Käytät papiljotteja? Normaalisti ihan suorat hiukset siis? En ole tainnut koskaan nähnyt sinua siten. Jotain, mitä odottaa..
Onhan mulka ollut permanentti jo pari vuotta. Papiljotteja tarvitaan siistimään kiharoita. Taidat olettaa minun olevan joku muu.
Oletan, ehkä jopa todennäköistä. Miltä mahdat näyttää suorin hiuksin sitten?
Ihan tavalliselta näytän. Naama on pyöreä ja siinä on nykerönenä, jonka yläpuolella siniharmaat silmät. Kulmakarvat tulevat suvulta ja ovat leveät jos niitä ei nypi. Poskipäät ovat korkeat. Hiukset ovat ruskeat yleensä olkapäille ja suorat ilman permanenttia.