2xdin kokoinen mankka uuteen octaviaan

Mitä 2xdin mp3 mankkoja kannattaisi/suosittelisitte hankkia uuteen octaviaan?
1235
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itsellä sama tilanne. Mietin et miten sen toteutan ja tilasin clarionin 948 mp soittimen ja din sovitteen autoon.

Fordin tais maksaa se normaali din aukolla laitettava paneli 35eur.

Eli suosittelen et laitat normaali soittimen ja hommaat sen siihen vaadittavan sovitteen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jjj kirjoitti:

Mitä 2xdin mp3 mankkoja kannattaisi/suosittelisitte hankkia uuteen octaviaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu