Vaimolle kivaa

Olemme tulossa 26.3.2005 Joensuuhun. Lupasin vaimolle että hän saa vierasta. Löytyiskö halukasta? Vaimo 35v
92958
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Siis jos vaimosi on vaan hyvännäköinen...Joku taso se pitää pitää. Ja isoista tisseistä bonusta.

Äänestä

no eiköhän joku auta miestä mäessä jos kerran vaimo haluaa. Itse voisin olla apuna mutta en satu asumaan Joensuussa. Yhteystiedot auttavat asiassa kummasti!

Äänestä

löytyy.. Ei kun viestiä tulee ni sovitaan lisää..
[email protected]

Äänestä

Vaikuttaa siltä että tuo on tsoukki tai sitten te
ette ole täydessä ymmärryksessä HEI HALOO !!!!!
vaikutta kuin kauppaisit vaimoasi kuin HUORAA

Äänestä
  • Mitäs se haittaa, jos molemmat osapuolet ovat niin sopineet, että saavat kokeilla vierasta?! Tälläinen toiminta on mielestäni erittäin kypsää ja voi olla hyväksikin suhteelle. Eipähän tarvitse kummankaan juosta salaa vieraissa...

    Äänestä

Epäilen vahvasti, että vaimosi nimi on SINTTU.

Äänestä
  • Jep, vaimo on Sinikka eli Sinttu! Mistä arvasit? Vaalea, C-tisut, muodot ok, seksiasuissa löytyy jne.

    Äänestä

Kyllähän aina pitää apua antaa jos pyydetään. Kimmeliinkös majoitutte !

Äänestä

..häntä kakkoseen pistää? Mulla olis mies (27v) jolle olen luvannut, että saisi vierasta emäntää kokeilla kun en itse VIELÄ tuohon halua venyä. Ukkoin on tomppacruisen näköinen komistus isolla meisselillä :) !

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Josku se on tehtävä kirjoitti:

Olemme tulossa 26.3.2005 Joensuuhun. Lupasin vaimolle että hän saa vierasta. Löytyiskö halukasta? Vaimo 35v

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu