Olisin iskenyt sut nainen. : )
Harmi kun ei päädytty samaan työpaikkaan
Anonyymi
24<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 24
Vanhimmat
Voihan sitä iskeä, vaikka ei samassa työpaikassa olla. Vai?Tai no, vaikka kysyä kahville, leffaan, keikalle, teatteriin, syömään jne. Ja suhteet on helpompia kun ollaan eri paikassa töissä.
Olen kyllä ajatellut ottaa yhteyttä. Mietin vaan mitä hän tuumaa kun viimeksi nähty heinäkuussa, sattuuko enää edes muistamaan.
Olis kiva jos hän jonka näin viimeksi heinäkuussa, kysyisi vaikka syömään...
Kysyisin vaikka heti jos tietäisin haluaako lähteä.
Miksi pitää tietää, että haluaako toinen lähteä että voi kysyä? Eikö se selviä kysymällä?
Ei ensimmäinen yhteydenotto tarvitse olla ikuisen rakkauden tunnustus. Sitä nyt voi vaikka sanoa yksinkertaisesti: Ajattelin, että olisi kiva tutustua sinuun paremmin. Minusta meillä synkkasi hyvin. Haluaisitko vaikka lähteä joku kerta lounaalle/ töiden jälkeen syömään/kahville? Kyllä se sen jälkeen etenee omalla painollaan, jos on edetäkseen.
Oletko nuorempi vai vanhempi naista?
Nuorempi.
Jospa ap:lla on fetissi vain työpaikan naisiin. Sellasiin miehiin ei voi luottaa, koska aina saisi pelkää, että kenet hän nyt popsii kuormasta.
Ei ole : )
Et olisi ehtinyt kun olisin ensin iskenyt sut mies..
Ainakin unelmissani : )
Voisitko mitenkään ajatelle iskeväsi mut vaikka ei ole samassa työpaikassa?
Tottakai. Tuo työpaikka homma minkä mainitsin oli sellainen että molempien piti mennä samaa mutta..
Mitä sanoja oisit käyttänyt?
Missä yhteydessä?
Iskuyrityksissäs
En sitä tänne paljasta. : ) Kerron sitten hänelle jos tilaisuus tulee tai sitten ne jää unholaan.
Uuuu kuumaa huonekalukauppaa ;)
Miksi aloitit aiheen jos et uskalla kertoo?:)
Kyllä uskallan, mutta en paljasta. : ) Jos hän haluaa kuulla ne niin voin kertoa hänelle.
Jospa minä olen hän:)
En usko : )
Oikeesti en usko itekkään.:)
Halusit vaan tietää mun ultimaalliset iskemistaidot : ) jos hän olisit muistaisit miten ihailin sinua vierestä.