Ai kamala miten teennäinen tää Brotherus on Kimpassa-ohjelmassa. Taitaa olla muutenkin vain Kuustosen siippana että saisi kaipaamaansa julkisuutta. Oma ura on ihan pohjalla. Vaikuttaa niin tyrkyltä ja teennäiseltä, että ihmettelen miksi Kuustonen on haksahtanut. Brotherus myös näyttää ikäistään ainakin 15 vuotta vanhemmalta, mutta ehkä Mikolle riittää se, että taipuu asentoihin.
Hanna Brotherus
Anonyymi
102063
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Hanna kuuntelee aidosti haastateltavia. Mikko pelkää tilanteita, jos on vaarana että juttu menee vähänkään syvällisemmille vesille. Mikko vesittää tilanteen jollain vitsillä. Harmi!
Kaksi kertaa olen yrittänyt tuota ohjelmaa katsoa, en saattanut. Nuo samat julkkutyrkyt joka ohjelmassa ja Kuustonenkin voisi pitää taukoa ja viettää laatuaikaa uuden lemmen kanssa pois ruudusta. Kuluneita kasvoja ja tylsää tyhjää lässytystä.
Onneksi on paljon muuta tekemistä kuin tv:n katselu.
Joo en tiedä onko teeskentelyä vai mitä, mutta kummallisesti vahtaa Silmät tapillaan toisen naamaa ku joku puhuu ja kääntelee ja vääntelee päätään ja naamaansa haastateltavan naaman liikkeiden kanssa. Yrittääkö sillä "yli kompensoida" kiinnostustaan. Nauru on aivan järkyttävä kun sen joskus päästää. Naama vääntyy aiva kummalliseksi irveeksi. Nämä viime kyläilyt tämän Hedbergin ja kustafsbergin, mikä lie luona aivan järkyttäviä. Ei muuta kuin hunajaista ylisiirappista toistensa kehumista vuorotellen sekä vieraat että haastateltavat. Ei minkäänlaista vikaa tai virhettä löydy etsimmälläkään kenestäkään. Eivät nämä aiemmatkaan vierailut palanterin ja Hynysen luona mitään katsojalle antaneet.
Ja ne Hannan ja Kuustosen lepertelyt vierasparille.
Vaikka asiaa ei niin osatakaan keksiä, niin juttua riittää. Diipadaabaa suoltavat.
Kunpa älyäisivät häipyä tv:stä.
Suojatyöpaikka Kuustoselle järjestetty?
Miten vois päästä elämään noin sokerilla ja siirapilla kyllästettyä elämää kuin nämä pariskunnat antavat olettaa? Elämä täyttä hyminää ja hieromista ja kyhnyttämistä. Ei minkäänlaista riidan poikastakasn milloinkaan, jatkumatonta toisensa kehumista aamusta iltaan. Aivan täydellistä, ellen sanoisi fantastista.
No niinhän se on kun kumppania vaihdetaan muutaman vuoden välein. Ihanaa uutta lempeä, auvoista rakauden pumpulipilveä, että velatkin muuttuu saataviksi. Ei ehdi arki ja normielo saavuttaa. Oikeita kiertopalkintoja niinkuin tuo Jutta Larm, joku vielä ???, Gustafsberg, Jussila, Virtanen ja mikälie. Kiiltokuva elämää ja kun näytetään kaikelle kansalle mallia että tähdätkää samaan.....juontajaparillakin puolisonvaihtoviikot. Ei harmaata arkea perheille, pyykinpesua, siivousta, kaupassakäytiä ja sitä tavallista jne vaan uutta ihanaa lemmiskelyä vaihtuvien ihanien uusien kumppaneiden kanssa. Naamat vain leveään hymyyn, kun on NIIN IHANAA, täydellistä, parasta ja suloista!
Yrittää näyttää empaattiselta, minusta vain teennäinen.
Ai eiks kuustosen nyxä olekaan nimeltään Tuuli Saksala?
Olipa ihme selitystä tänään puoli seitsemässä, vaikeaselkoista?
Brotherukselta kirja äitiydestä.... Jumankauta... kakarat aikuisia.... Taitaa olla rahat loppu ja Kuustosen siippanako ei tarpeeksi esillä 😩🤑