Muutama vuosi sitten, silloisen naisystäväni kanssa reissailtiin lomalla pitkin Suomea. Päädyttiin Jyväskylään hotelliin, johon teimme treffit mustan miehen kanssa.
Sanoin naiselleni, että heti huoneeseen päästyämme aloitat suihinoton. Ja näin myös tehtiin. Itse katselin, kun emäntä imi ja runkkas mustaa kullia, joka koveni, ja isoni melkoseksi parruksi. Pituutta arviolta 17 cm, mutta varmaan ranteen paksunen. Aikansa imettyään naiseni asettu sängylle polvilleen, ja tää musta mies isoine kyrpineen alko naimaan takaapäin. Itse siirryin antamaan suihin. Jumalauta et oli kiihottavaa. Nainen huohotti, ja pyysi miestä naimaan kovempaa ja kovempaa...Välillä vaihdettiin paikkoja niin, että minä nain, ja musta tarjos parruaan naisen suuhun. Aikamme naituamme tää mies ruiski spermat naiseni rintojen väliin, johon kyllä mahtuu. (D-cup).
Sinä iltana tää mies pani 5 kertaa naistani, ja minäkin laukesin 2 kertaa.
Olis vielä halunnut yöpyäkkin meidän kanssa, mut ei emäntä enää jaksanut....Kova oli musta mies panemaan.....Tarina ei kummonen ehkä, mutta TOSI. M55
Mustaa mammalle
7
7736
Vastaukset
- Anonyymi
Hahaa, kyllä on fantasiaa paljon liikkeellä 🤣🤣🤣🤣🤣
- Anonyymi
Puuttteesa oleva kitisemässä kurjasta kohtalostaan.Kun ei kelpaa kellekkään.Oiskohan jopa tane tai sukulainen.Se voi sukuvika.
- Anonyymi
Kaikki eivät olekkaan pullossa kasvanut kuten sinä ja kyllä huomaa ettet täysillä pytyillä käy.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikki eivät olekkaan pullossa kasvanut kuten sinä ja kyllä huomaa ettet täysillä pytyillä käy.
Kyllä se nyt niin sun lohkot kylmenneet ihan täysin.Kuka se nyt täydelle pytylle menee sinä varmaan teet senkin.Sinä olet kasvanut pulloonn kiinni spurgun horinoita tulee sieltä.Sun elämän ohje on pullo päivässä tuo kuoleman lähemmäksi ja lääkärin pitää kaukana.Jatkahan tane dokaamista.
- Anonyymi
Meillä oli samanlainen tapaaminen. Vaimo vähän hämmästeli kun mitään varoittamatta nuolin vieraat spermat sen rinnoilta.
- Anonyymi
Hieno tarina.Mutta mistä tän miehen löysitte?
- Anonyymi
Tais olla mtv3 chat….?
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 163471
Muistatko vielä viime kesän "sutinat"?
Kohtalo vai mikä lie järjesti, että törmäiltii jatkuvasti toisiimme. Ihan uskomatonta, koska eihän me mitään ikinä sovit212372En tullut, koska käytit päätäsi.
Ja koska ihmiset pilaavat sillä mahdollisuudet, kaikki mikä toimii vaatii oman lähestymistapani. Kun levittää punaisia m321965- 181881
- 821858
- 261582
- 291450
Kulta, sovitetaanko joku ilta avainta lukkoon?
Musta tuntuu että me ollaan pari. Olisi ihana saada asialle sinetöinti viemällä suhde päätyyn asti. ❤️ Rakastan sua ikui361427Miten lasketaan?
Ompa ollut valtava ihmismassa taas Folkkaajia liikenteessä. Miten noin 2200 lipunostaneesta muodostuu 11000 kävijää?.91394Hyvää Huomenta Rakas Neiti
Hyvää Huomenta Nainen🤗 Kaikkea hyvää toivon sinun päivääsi😘 Näin toivoo mies111334