käykö?

niin et käykö kikki 13 kokoa olevat vanteet kaikkiin autoihin joissa on 13 kokoa oleva vanne? ettei ole merkki kohtaista? ja mitä maksaa?
4243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

käy koska niissä on eri pulttijako ja viellä eri kokonen keskireikäkin.Mut 13"renkas on aika halpa koska niitä ei enää käytetä monissakaan autoissa.

Äänestä
  • niin eli jos vanne esim. vääntyy niin niitä ei saa mistään uusia vai???

    Äänestä

  • jaa a kirjoitti:

    niin eli jos vanne esim. vääntyy niin niitä ei saa mistään uusia vai???

    Ei kun joka paikasta saa käytettynä, romikselta tai keltaisesta pörssistä.

    Äänestä

  • jaa a kirjoitti:

    niin eli jos vanne esim. vääntyy niin niitä ei saa mistään uusia vai???

    voit ostaa vanteita yksin kappalein,mutta ne ovat aika merkki kohtaisia ja niinkuin sanoin ei 13"vanne ole kallis vaikka ostaisi sen uutena :=)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


mazda 323 kirjoitti:

niin et käykö kikki 13 kokoa olevat vanteet kaikkiin autoihin joissa on 13 kokoa oleva vanne? ettei ole merkki kohtaista? ja mitä maksaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu