auttavan pitämään kolesterolin terveellä tasoilla.
Sonic Cholesterol - puhdas ja voimakas ravintolisä, joka on suunniteltu tukemaan tervettä kolesterolitasoa. Kolesterolipuutos liittyy syöpään, väkivaltaiseen käyttäytymiseen, aggressiivisuuteen, ahdistuneisuuteen, masennukseen, kaksisuuntaisen mielialahäiriön, itsemurhan, aivohalvauksen, autismin, kaihiin ja lisääntyneeseen alttiuteen ruuansulatuskanavan infektioille.
Tämän ravintolisän väitetään
6
132
Vastaukset 6
- Anonyymi
Tämä on siis kolesterolia?
- Anonyymi
mikä lie tavoite? kassavirta vai meitin hyvinvointi? mitä noi tekköö ku kitusiin heittää?
mutta alhaiset kolet tiettävästi aiheuttaa noita häiriöitä. autoklinikka tutkimus ruumiiden laskun jäläkhen notta pitkäikäisimpiä oli miehet joiden kolet 5-7 - Anonyymi
Sitäpä juuri. Eräänlainen lampaanvillasta uutettu antistatiini jota voi käyttää veren kolesterolipitoisuuden nostamiseen ettei se pääse laskemaan terveelliselke tasolle.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
mikä lie tavoite? kassavirta vai meitin hyvinvointi? mitä noi tekköö ku kitusiin heittää?
mutta alhaiset kolet tiettävästi aiheuttaa noita häiriöitä. autoklinikka tutkimus ruumiiden laskun jäläkhen notta pitkäikäisimpiä oli miehet joiden kolet 5-7Pitkään eläneillä voi olla korkeammat kolesterolit kuin nuorempina kuolleilla mutta se ei todista sitä että pitkä ikä johtuisi korkeista kolesteroleista. Pikemminkin on niin että he ovat eläneet pitkään korkeista kolesteroleista huolimatta, ei niiden ansiosta. Toisten elimistö kestää korkeita kolesteroleja, toisten ei.
Jokaisella on joku sukulainen/tutuntuttu joka poltti tupakkaa 95-vuotiaaksi asti. Siitä huolimatta kukaan ei väitä että pitkäikäisyys johtuisi tupakoinnista.
- Anonyymi
Uskomatonta miten olemmekaan tulleet toimeen ilman tätä ihme terveyslisää.
- Anonyymi
Kolesterolia nostaa vain eläinrasvat. Vähennä niitä reippaasti eli rasvaisen lihan syöntiä ml. makkarat ja rasvaiset juustot ja siirry kasvirasvoihin/öljyihin
niin tilanne tulee autetuksi "itsestään" ajan kanssa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 851335
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmella
Henkilöauto ajoi puuhun Suomussalmen torin laitamilla. Poliisi epäilee tutkivansa tapausta. Silminnäkijä351061Kattoikkuna puuttui - vai puuttuiko sittenkään?
Tönölään ei saatu mökkejä, kun kattoikkunasta oli pula. Näyttää konkurssihakemus tulleen kuitenkin 31.8., joten kattoikk19865Petteri A-studiossa: "Ihmiset ovat alkaneet saada töitä" ..mitä vitt..
Missä todellisuudessa toi Orpo oikein elää, Suomen työttömyys 2000-luvun ja EU/OECD-maiden korkein tuplat niiden keskita154695Kajaanissa on kadoksissa 27vuotias nainen.
Poliisin tiedoteessa on ,että 1.9.2026 katosi kajaanissa 27vuotias nainen. Kuva löytyy ja tiedot pituudesta ,iästä yms.13680- 46659
Kuka oli kuskina
Volvo suistunut päin koivua torin laidalla? Oliko vauhtia liikaa vai sairaskohtaus vai humala?13637Nythän todellisuus on kuitenkin se
että miehen täytyy tehdä miehen työ. Olla mies. Naisen täytyy tehdä naisen työ. Olla nainen. Voimme puhua pehmeitä ja185631- 33550
Mies sun käytös satutti...
Mahdatko sitä ymmärtää...😔 Olisipa kaikki mennyt hyvin. Vaikea tästä on enää mitään ihanaa rakentaa.39538