Kyllä mieli kovasti teki

klikata ihan sydämen kuvasta mutta en ny uskaltanu ihan niin rohkeeksi vielä heittäytyä ;) Joten tässä sulle <3 Hyvää yötä ja haleja!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Oisit ees peukun laittanu niin tietäisin et kaipaat..

Äänestä
  • Senhän juurikin laitoin..

    Äänestä

Samoin sulle,kaipaan.Hyvät yöt.

Äänestä

No uskalla kertoa jotain vinkkiä täällä :)

Äänestä
  • Kerroin jo aiemmmin. ;))

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

klikata ihan sydämen kuvasta mutta en ny uskaltanu ihan niin rohkeeksi vielä heittäytyä ;) Joten tässä sulle <3 Hyvää yötä ja haleja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu