Luota sä sanoit...

https://youtu.be/5nDknlYoxRs

Ajattele, ja pyydä anteeksi.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Anteeksi.

Äänestä
  • Hei rakas kerro mulle...oikeassa elämässä. Yksi pieni sana, viestinä suoraan kohteelle. Ei voi olla liikaa pyydetty.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Hei rakas kerro mulle...oikeassa elämässä. Yksi pieni sana, viestinä suoraan kohteelle. Ei voi olla liikaa pyydetty.

    Onko rakkaaksi mies vai nainen? Anna jotain vinkkiä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko rakkaaksi mies vai nainen? Anna jotain vinkkiä.

    Mies

    Äänestä

Jos näistä palstoista kirjoitat, niin kyllä on syytä pyytää anteeksi. Synkkä video.
Täällä ei voi luottaa mihinkään, eikä netissä kovin paljon ylipäätään.

Äänestä
  • Anteeksi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

https://youtu.be/5nDknlYoxRs

Ajattele, ja pyydä anteeksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu