Minkä ikäisiä olitte kun menetitte neitsyytenne/ poikuutenne?
Entä missä?
Itse olin 15.v ja oikein pyhällä paikalla se tuli tehtyä nimittäin kirkon rappusilla!
Entä missä?
Itse olin 15.v ja oikein pyhällä paikalla se tuli tehtyä nimittäin kirkon rappusilla!
Vastaukset 4
Vanhimmat
Olin 14-vuotias ja olimme poikaystäväni makuuhuoneessa. Sama ukkelin kanssa luuhustan nyt melkein 5 vuotta myöhemmin =)
Hyihyi! En suosittele aloittamaan näin nuorena. Vaikka minulla kävikin pirullisen hyvä tuuri, niin kaikilla ei. Odottaminen ei haittaa.
Olin 13 tai 14, joskus seiskaluokanloppupuolella. Olin seurustellu pojan kanssa jo pitempään, lähemmäs vuoden ja selvinpäin oltiin ja vaikkei mikään maatajärisyttävä kokemus ollutkssn, niin en kadu sitä, vaan olen tyytyväinen että niin tein.
Olin 22-vuotias, tapahtui kommuunissa, jossa asui viisi opiskelijamiestä, pienenpienen huoneen lattialla. Nykyään olemme erittäin hyviä ystäviä ko. miehen kanssa, hassua kyllä.
Varsinkin yläasteaikona oli useinkin tilanteita (muutamia poikaystäviä & muita poikajuttuja), mutta henkisesti en kokenut silloin olevani vielä valmis, vaikka pirusti panettikin. Sen jälkeen olin vuosikausia perhepiirissä sattuneiden ikäviän tapauksien vuoksi ihan maassa, enkä edes ajatellut seksiä.
erittäin kokenut 18wee mies. ihan ok kroppa siniset silmät ruskea tukka 173cm 60kg. jos haluat tietää jotain lisää niin sähköpostiosoitteeni on [email protected]. voin antaa sinulle elämäsi tyydytyksen tämän viikonlopin aikana. toivottavasti vastaat.moi