Täällä oli joskus kiva meno, nyt hiljasta matelua
Vastaukset 11
- Anonyymi
Tällaista tänä yönä.
- Anonyymi
Jotenki tuntuu et olisi hiljentynyt sen jälkeen, kun ei voinu vapaasti nimimerkkiä käyttää. Anonyymejä viestejä anonyymeiltä anonyymeille, ei saa mitään tolkkua..
- Anonyymi
Niin, tunnut tietävän paljon tästä palstasta ja tämän historiasta.
Oletko seuraillut jo pitkäänkin meininkejä täällä?- Anonyymi
Molemmille. 10v on/off et juu olen käyny
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Molemmille. 10v on/off et juu olen käyny
Siinäpä perspektiiviä...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Siinäpä perspektiiviä...
Tänään kyl ihan hupimielellä. Ei oikeesti ole ikävä.
- Anonyymi
Sanon. Mulla ole ikävä enää. Mut tänne kirjotin runoja aikanaan
- Anonyymi
Rauhoittuuhan se, jos sama porukka ollut jo 10 vuotta. Porukka vanhenee. Itse taas pysyin täältä poissa yli 10 vuotta. Joskus 2007 vietin täällä hetken aikaa. Sitten pysyin poissa 12 vuotta enkä vilkaissutkaan tänne. Mutta elämä toikin takaisin yllättäen.
- Anonyymi
Ketä sit kaipaat. Mä kai lasteni äitiä. Mutta se turhaa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Ketä sit kaipaat. Mä kai lasteni äitiä. Mutta se turhaa.
Yhtä vaan kaipaan. Ei liity tuohon aikaisempaan visiittiin mitenkään.
- Anonyymi
Trollit pilaa kaiken.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin
Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.134732Kysymys
Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois196666Töysä otsikoissa
Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!23627Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!
En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su45627Metsamanin muru kissa kuollut
Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars97599- 57586
- 41529
Mistäkö haaveilen
Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä29521Kuinka hyvin kestäisit?
Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?102520Tapailtaisko nainen
Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä59505