Tähän saa kertoa kaivatullesi jotain mukavaa 🥰 hiv ei oo hauska juttu muuten!
Jotakin positiivista
27
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Se mun harhainen rakastuminen on menosss ohi. Ei tarvitse enää siellä turhaan pyöriä jatkossa.
- Anonyymi
Mies oli komea ja on varmaan edelleenkin :)
- Anonyymi
Eipä ole positiista kommentoitavaa! Eräälle J- miehelle sanon, että turha yrittää ottaa yhteyttä. Laitoin eston! E
- Anonyymi
Se on ihan ymmärrettävää.
- Anonyymi
yksi nainen pyörii mielessä, ihana on ❤️ ei oo hänellä ikinä noussut kusi hattuun vaikka silmissäni on aivan täydellinen..
Läskit ämmät ei hyvä homma. Sopivat on jees
- Anonyymi
Tää on posi ketju!
- Anonyymi
Älä kiusaa ihmisiä, mitä.de sun maailmaa.kaataa jos joku on vähän isompi. Afrikassa nainen on kaunis jos sillä lihaa luiden ympärillä ...
- Anonyymi
Mä teen sulle sormuksen, kunhan selvitän eka mihin sormeen haluat sen. :)
- Anonyymi
Ei ole ketään kelle lausua
lemmenrunoja.
Ykainäinen olo. Ei mitään
tekemistä. - Anonyymi
Meillä oli hauskaa yhdessä silloin viime vuonna alkuvuodesta, vaikka vain töitä tehtiin. En mä sinua kyllä enää kaipaa eilisen jälkeen. Kaipaan vain sitä, että tunteeni vihdoin kuolisivat pois. Ei-toivottuja kun ovat. Miehelle.
- Anonyymi
Hänellä miehellä on täydellinen kroppa. Kasvotkin niin komeat että oikein heikottaa ja hymy vie totaalisesti jalat alta. Olisi ihanaa jos näkisi hänet joka päivä ja saisi nuuhkuttaa hänen tuoksuaan.
- Anonyymi
Hänessä on jotain joka koskettaa. Vaikea sanoa mitä se on. Jotain niin oikeaa. Hän on herkkä ja vaistoaa intuitiollaan tunteita ja mielenliikkeitä.
Osaa valita oikean musiikin tai sanat kohdalleen.
Jos tuntisin paremmin, osaisin kertoa enemmän.
Voi olla, että kaikki jää ja unohtuu tänne. Kaikesta huolimatta....
✨ Hyviä ja levollisia unia- Anonyymi
Kirjoitatko miehestä?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kirjoitatko miehestä?
Toivon niin. Levollisia unia💫
- Anonyymi
En enää muista häntä juurikaan.
- Anonyymi
Sellainen mies, joka ei hevillä unohdu. Eikä kyllä humpallakaan. 😂
- Anonyymi
Miksi pitäisi unohtua?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi pitäisi unohtua?
En haluakaan unohtaa, enkä siihen pystykään. Harmi vaan, kun en häntä enää näe missään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
En haluakaan unohtaa, enkä siihen pystykään. Harmi vaan, kun en häntä enää näe missään.
Eli toinen teistä on vaihtanut asuinpaikkaansa tai opiskelupaikkaansa tai harrastuspaikkaansa? Sinä vai hän?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eli toinen teistä on vaihtanut asuinpaikkaansa tai opiskelupaikkaansa tai harrastuspaikkaansa? Sinä vai hän?
Hän on muuttanut toiselle paikkakunnalle.
- Anonyymi
Kenellä on hiv? Vaikea uskoa itselleni, kun en ole muiden neuloja käyttänyt, saatika seksiä harrastanut. 🤔
- Anonyymi
Mietin samaa, että kellä ja miksi olisi jollain toisella 🤔?
- Anonyymi
Sen miehen kammari katse ja mikä kokonaisuus olet mielessäni alati. Terkut jos tunnistat
- Anonyymi
Tuoksusi on mieluisa. Äänesi on ihana. Tunnut hyvälle kun sua halaan. Olet ahkera ja tunnollinen. Kukaan toinen ei ole kuin sinä. Asiat meni pieleen, mutta muistelen näitä mieluummin kun yksin näin olen.
- Anonyymi
On muuten aika outoa että erikseen pitää tehdä tänne aloitus että kirjoita jotain positiivista kaivatullesi. Eikö kaivattulle pitäisi kirjoittaa aina muutenkin mukavia asioita ? Mutta täällä ei näy niin tapahtuvan.
- Anonyymi
Kauan aikaa sitten sinusta silloinen kaivattuni, alkoi minun ylösnousemus matkani.
On ollut haasteita täynnä mutta loppujen lopuksi en kadu mitään.
Nyt minusta tuntuu että olen etunenässä saavuttanut ruumillistunneen mestaruuden Shaumbrana ja olen siitä tyytyväinen, en vielä onnellinen.
Otan osaa kaikille hiviläisille.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site1166166Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto605109SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun654242SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt963819Miksei Korhonen (pers) vastaa Kokon (sd) esittämiin kysymyksiin?
Hyviin käytöstapoihin kuuluu kysymyksiin vastaaminen, eikä alkaa syyttelemään kysymyksen esittäjää. Mikä vaivaa Korhost113604Häirintäkohun keskellä olevalta kansanedustajalta Jani Kokolta (sd) rajua tekstiä somessa.
https://www.is.fi/politiikka/art-2000011772322.html Ajaakohan tämä SDP:n kansanedustaja Jani Kokko oikein täysillä valoi1193151SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het522536Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352479Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat642217Persut pettävät ja valehtelevat aina
Petoksistahan jää kiinni kuten olemme persujen kannatusromahduksesta nähneet, mutta siitä huolimatta persut jatkavat val231561