kuulkaas satuin kattomaan eilen mtvltä britneyn suoraa haastattteluu ja apua! se sano et vaikka kukaa ei enää usko et se on neitsyt mut se sano silti olevansa! kerto ettei oo ikinä harrastanu sitä kevinin kansssa! eikä justinin! ja mä kun luulin et se on menettäny sen jo aikaa sitte! ei ois kyl britneystä uskonu et se on vieläkin neitsyt! ottakaa kantaa koska haluun et tästä aiheesta vielä keskustellaa! kyl mun mielestä britneyn olis pitäny tehä se jo aikaa sitte! ei oo oikein et britney leikkkii videoillaaan jotain kovista vaikkei todellisuudessa oo tehny mitää makuuhuoneeen puolella! mä vaadin että britney tekee sen kevinin kanassa ja vähä äkkii! koska eihän se nyt sovi lainkaa britneyn imagoon et se on neitsyt! en ois uskonu!
britney on neitsyt!
virgin
8510
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Ja miten se on mahollsita jos se on raskaana
2000-luvun Neitsyt Maria:D
GAHAHAHHAHAHAHAA Vuoden paras vitsi
just näin.. meni pritni spearm miesten jälkeen saunaan ja lauteesta tarttui jotain... mitää....
hah haa..
niin siinä käy kun myrkyllä leikkii.. ei pitäisi leikkiä..
hah haa .. au auauuuuuu..
tuuu jo tankoooon...
joo ja Christina Aguilera on kans neitsyt! no ei ny sentää! muutama kk sitten ilmestyneessä ohossa Christina palajasti haluavansa naista(siitä oli otsikko ja kuva ohon kannssa) ja harrastavansa seksiä päivittäin jos vain mahd. Aguleeran kiireisellä aikATAULULLA et eipä oo...Mutta jo megamenstyshitti lady marmeladen aikoihin Christina juliste aukeamalla "en ole britney:minusta on hauskaa harrastaa seksiä ja en yritä piilotella sitä". Oli pommilla sentään pokkaa..
onkohan muuten Justin T. vielä neitsyt???
kirjoitusvirheitä ja vajauksia edellisessä tekstissä:
a)megamenestyshitti lady...
b)julisti SUOSIKIN AUKEAMALLA että ei ole britney...
c)oli juttu ohon KANNESSA ETTÄ X-tina haluaa naisen!
d)ON BRITNEYTÄ PAREMPI!!! HEH HEH..
Mitä sitten vaikka Britney olisi neitsyt?!Se on hänen oma asia,eikä muilla ole siihen mitään sanomista!Sinä et ole oikeutettu sanomaan kellekkään mitä pitää tai ei pidä tehdä.Ja sitä paitsi julkikset on ihan tavallisia ihmisiä.Media ja meidän omat ajatukset ovat tehneet heistä paljon "parempia" ja jotenkin erilaisia ihmisiä.Minusta ei ole oikein,että heitä mustamaalataan ja seurataan heidän jokaista liikettä.
Luulen,että nuo neitsyyspuheetkin ovat pelkkiä juoruja,joilla ei ole mitään perää.Tai sitten Britneyn raskaus...kuka tietää?!Niillä halutaan herättää ihmisten mielenkiinto.Ja siinä media on onnistunut.
Itse kuitenkin uskon,että Britney on raskaana.Miksi ei?Hänestä tulee hyvä äiti ja toivon hänelle onnea!
paskat se mikää neitsyt on...