Miten ollakaan kaikki Pattayan matkailijat yhtä reiluja riippuvuussuhdekammoisia.
Reilu peli. Paljon reilumpi ja rehellisempi peli kuin vaimojen ja tyttöystävien kanssa. Vakisuhteissa on niin paljon kusetusta ja harhaa.
Riippuvuussuhteita, kiristystä ja kaikenlaista vilppiä.
Rahaakin menee paljon enemmän kuin vapaana.
Reilun pelin matkailua Pattayalle.
10
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Kaikenlaista vilppiä ..... hmmm ..... noh ........ tehdasvierailulla saksassa ja 400 kaatoa.
Minä olin 2 x Suomi- avioliitoissa ja hävisin satoja tuhansia euroja.
Mitä sain vastineeksi parempaa kuin olisin saanut esim. ostetuilta Thai- tytöiltä?- Anonyymi
nazi kirjoitti:
Minä olin 2 x Suomi- avioliitoissa ja hävisin satoja tuhansia euroja.
Mitä sain vastineeksi parempaa kuin olisin saanut esim. ostetuilta Thai- tytöiltä?Tyttäret olet saanut aikana jolloin ämmäsi eivät olleet vielä järjissään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tyttäret olet saanut aikana jolloin ämmäsi eivät olleet vielä järjissään.
Tarinasi mukaan sinä Lerssån olet myös eronnut suomalaisesta vaimostasi ja ottanut tilalle thaivaimon. Miksi tuomitset muita siitä mitä olet itsekin tehnyt? Luulisi että ymmärrät kokemuksesta että sekä liittoon että eroon vaaditaan kaksi ihmistä, eikä ulkopuoliset koskaan voi sanoa tai päättää mikä oli kenenkin vika, kuka lähti kuka jäi ja kumpi teki enemmän väärin ja kenen mielestä. Tango ei onnistu yksin.
Alussa (varsinkaan nuorena) ei voi tietää miten satu päättyy. Rohkeat siihen kuitenkin mukaan lähtevät ja arat jää rannalle. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tarinasi mukaan sinä Lerssån olet myös eronnut suomalaisesta vaimostasi ja ottanut tilalle thaivaimon. Miksi tuomitset muita siitä mitä olet itsekin tehnyt? Luulisi että ymmärrät kokemuksesta että sekä liittoon että eroon vaaditaan kaksi ihmistä, eikä ulkopuoliset koskaan voi sanoa tai päättää mikä oli kenenkin vika, kuka lähti kuka jäi ja kumpi teki enemmän väärin ja kenen mielestä. Tango ei onnistu yksin.
Alussa (varsinkaan nuorena) ei voi tietää miten satu päättyy. Rohkeat siihen kuitenkin mukaan lähtevät ja arat jää rannalle.Tango ei onnistu yksin mutta Pattayan rakkailta onnistuu yksin ämmiensä haukkuminen anoina noille ilmaisforkalla, sitä ei edes rakkaiden ämmät alennu tekemään, eikä ämmillä ole Nazin tavoin itse itsensä fanina.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tango ei onnistu yksin mutta Pattayan rakkailta onnistuu yksin ämmiensä haukkuminen anoina noille ilmaisforkalla, sitä ei edes rakkaiden ämmät alennu tekemään, eikä ämmillä ole Nazin tavoin itse itsensä fanina.
Kaikkien tarina ei ole samanlainen. Minä rakastan exiäni edelleen ja tulen juttuun. En koskaan ämmittelisi heitä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikkien tarina ei ole samanlainen. Minä rakastan exiäni edelleen ja tulen juttuun. En koskaan ämmittelisi heitä.
Juuri näin... öh köh... suurinpiirtein siis.
Rakastan edelleen, not.
Toki juttuun tulen, enkä koskaan ole ämmitellyt heitä.
- Anonyymi
Kyllä sellainen 30 vuotta perhe ja avioelämää on ihan riittävä määrä yhteen elämään. Sitten vapauden tuulien koittaessa alkaa ihan uusi elämä. Jos liitto on pystyyn kuollut tai riitaisa, ei ole mitään järkeä jäädä tuleen makaamaan. Sellainen vie ennenaikaiseen hautaan.
- Anonyymi
Onnea nuorelleparille Buriramiin.
- Anonyymi
Maksulliset lienee se kaikkein rehellisin suhde mitä miehellä voi olla naisen kanssa. Siinä ei ole riippuvaisuuksia vaan se on kerralla selvä. Kaikki on tullut kokeiltua. Suurimmat treffipalstat niin Thaimaassa kuin Suomessakin. Olen sen verran korkealla moraalilla varustettu että en lepertele pesän takia ellen sitten ole tosissaan. Pesänsaantiprosenttini on kuitenkin lähellä sataa treffikumppanien kanssa. Minkäs sille voin että naiset tykkää. Annetaan sitten kun kerta haluavat. Muistan vain kaksi tapausta jotka ei johtaneet sänkyyn. Toinen oli minun valinta ja toisessa tapauksessa naisen. Maailman paras deittipalsta on Thaicupid. Hemmetin hyvää ja kivaa likkaa ja aina valmiina pienelle lemmenlomalle ja siellä ei esitetä mitään vaan ollaan ihan tosissaan messissä. Suosittelen naista etsiville.
Sen verran oon tinderiäkin kokeillut että voin yhtyä tuohon artikkeliin.
https://yle.fi/uutiset/3-11212319
Tinder on aivan hanurista. Epätoivoiset seikkailijat poukkoilee kukasta kukkaan eikä keskity yhteen kerrallaan ollenkaan. Kaikkein lihavimmat ja juopoimmat löytyy sieltä. Jos nainen kertoo harrastavansa hyötyliikuntaa niin se tarkoittaa jääkaapilta sidukan hakemista.
Cupidman
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kalajoen hukkuneet pojat olivat tummaihoisia
Jälleen kerran, hukkuneet tai heikon uimataidon vuoksi vaaraan joutuneet olivat muita kuin suomalaisia. Turha viisastell3186874Kysymys muille miehille
Onko teille varattu nainen ongelma? Mikään muu naisessa ei töki kun se että hän on varattu. Kamppailen houkutuksen kanss693976- 2083115
Kohta katson sun kuvaasi
ja päästän ajatukseni liitämään. Jo kuvasi näkeminen rauhoittaa, ja pistää hyrräämään vähän muutakin. Ihanan kaunista sa242827- 741932
- 1461702
Ahneus iski Fazeriin, suklaalevy kutistuu 180 grammaan
Kun mikään ei riitä. Shrinkflaatio. Mitä isot (Marabou) edellä, sitä pienet (Fazer) perässä. Pienikin voi siis olla a2101692Minkä asian haluaisit muuttaa kaivatussasi?
Mikä kaivattusi luonteessa tai ulkonäössä ärsyttää sua?1201528Jos kaivattusi on perääntynyt lähestyessäsi
jossain tilanteessa, ymmärrätkö miksi hän saattoi tehdä sen?1631521- 891418