Mies sisällä-orgasmi?

Anonyymi

En ole ikinä saanut orgasmia pelkästään siitä, että miehen siitin liikkuu sisälläni edes taas. Vaikka olisin kuinka märkä ja kiihoittunut. Jotenkin noloa sanoa, että saan orgasmin vain pyörittelemällä sormillani klitorista samaan aikaan. Olen tainnut sanoa "haittaako jos teen näin samalla" kun tavallaan itseä hävettää. Monesti jopa olen sanonut "älä kato, hävettää" vaikka mies sanoo "älä ny"...minusta se on noloa jotenkin :-( Mies kun luullakseni ajattelee naisen saavan orgasmin jo miltein heti -kun on kiihoittunut ja märkä- kun mies tulee sisään.

18

649

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Lisään vielä, että kiihoittumisvaiheessa haluan miehen sisään HETI. Sen vain tietää kun haluaa. Mutta orgasmia en siitä saa. Emätinorgasmi itselläni taitaa olla se, kun klitorista pyöritellen tulee se H hetki yhdynnässä (miehet ovat usein halunneet tehdä sen mutta ei ole kukaan saanut orgasmia aikaan vaikka kuinka joku yrittää..ei pahalla miehiä kohtaan, kiitos heille) kun lopetan sen häpeän tunteen miehen päällä ollessani..yleensä kyllä sanon "älä kato"..miten hullulta kuulostaakin.

      Onko muita?

      • Anonyymi

        Parhaalta tuntuu kun viivyttää ja viivyttää sisään saamista yli siitä HETI hetkestä, sitten se vasta tuntuukin... Oma kokemukseni on että miehiä kiihottaa katsoa kun nainen hoitelee itseään. Ja minua kiihottaa kun mies katsoo.


    • Anonyymi

      Mutta se tunne, kun saa orgasmin -omalla toiminnallaan joka tekeekin asian mielestäni tavallaan surulliseksi- niin miehet ovat sen tunteneet kun emätin on supistellut. Jotenkin vain tulee sellainen tunne, että kun en saanut sitä miehestä, olen huono nainen.

    • Anonyymi

      Olen 49 vuotias.

    • Anonyymi

      Kiitos vaan itsellesi kommentista. Ehkä olisi parempi mennä kaappiin häpeämään kun kirjoitin tämän. Kivaa perjantaita myös sinulle!

    • Anonyymi

      Tämä tosi tavallista ja arvaan että yli puolet naisista ovat samassa tilanteessa. Jatka vaan pienen auttamisen itse käsillä ja nauti seksistä.

      • Anonyymi

        Kiitos asiallisesta kommentista :-)


    • Anonyymi

      Olisi kiva kuulla, miten ihmeessä naiset saavat pelkässä yhdynnässä emätinorgasmin? Minun miehellä ihan kookas elin jne. eli ei siinä mitään mutta kun en saa niin en saa. Mutta kiihoittuneena se on vain pakko saada sisään, niinkuin me naiset tiedetään.

    • Anonyymi

      En saa minäkään, mutta ei se ole mikään ongelma. Monia miehiä tuntuu sitäpaitsi kiihottavan kun nainen hiplaa itseään. Unohda nolostelu ja nauti, niin se mieskin tekee.

    • Anonyymi

      Minun tapa hoitaa asia on antaa vuoronperään suuseksiä ja yhdyntää. Sitten se raja vain jossain kohtaa tulee vastaan, että nyytttTTT.

    • Anonyymi

      A. Lopeta häpeileminen
      B. Lopeta sen koko ajatteleminen ja nauti
      C. Voisit olla ottamatta sitä kalua sisääsi heti vaikka halu jo siihen olisikin. Itse ainakin miehenä tahtoisin omissa haluissani työntää pääni ensin jalkojesi väliin ja herätellä sinua nuollen ja kunnolla turvonneeseen ja kiihoittuneeseen avantoon sukeltaa kovalla kalulla. PS. Moni nainen saa orgasmin parhaiten miehen päällä ratsastaen ja keinuen...

    • Ei tuossa ole mitään hävettävää, minusta on kiihottavaa, jos nainen sormeilee itseään samalla kun häntä naidaan. Joko sivuttain niin, että nainen on selällään jalat koukussa ja pilluun pääsee hyvin sormeilemaan tai tyyny pyllyn alla ja jalat sivulla, siinä on mukava katsoa, kun nainen viihdyttää samalla itseään, kun muna painu sisälle. Jos ei ihan riitä vauhti, palaan nuolemaan.

      Nauti itsestäsi, nauti seksistä, ei siinä ole mitään hävettävää. Jos et saa, kun mies laukeaa, jatka sormettamista, niin kauan, että tulet, käske miehen vaikka pitää veltostuvaa munaansa sisälläsi, tai komenna hänet nuolemaan pilluasi.

      • Anonyymi

        No otappa opiksi sinäkin.


    • Yhdynnässä naisista saa orgasmin vain 70 % naisista. Itsetyydytyksellä 90 %. Suurin osa miehistä tietää tämän.

      Kun nainen hieroo klitoristaan yhdynnän aikana tai erikseen, valtaosa miehistä pitää sitä erityisen kiihottavana. Naisen ei missään tapauksessa tule pyydellä anteeksi klitoriksen hieromista, ei missään tapauksessa. Se kuuluu asiaan. Miestä voi myös ilahduttaa näyttämällä itsetyydytystä, jolloin mies voi nauttia katselemisesta tai myös itse masturboida.

      • Anonyymi

        Just näin! Tuo on näin miehestä erityisen kiihottavaa, kun nainen vielä avustaa itse kliimaksin saavuttamista. Minä koen sen vain ja ainoastaan positiivisena.


    • Anonyymi

      Miehenä tuo ei haittaa. Ei tarvitse hävetä, jos samalla räplää itseään. Se kertoo siitä, että haluaa ja se vain kiihottaa.
      On kokemusta naisista, joilla on sama tilanne, joten et ole mitenkään poikkeava. Mies voi antaa orgasmin sormilla tai kielellä.
      Oletko kokeillut yhdyntää tulemalla päälle? Esim. sohvalla miehen lähes istuessa. Siinä asennossa eräs vähän vastaavassa tilanteessa ollut sai orgasmin klitoriksen hieroutuessa miestä vasten.

    • Anonyymi

      Miehenä tuo ei haittaa. Ei tarvitse hävetä, jos samalla räplää itseään. Se kertoo siitä, että haluaa ja se vain kiihottaa.
      On kokemusta naisista, joilla on sama tilanne, joten et ole mitenkään poikkeava. Mies voi antaa orgasmin sormilla tai kielellä.
      Oletko kokeillut yhdyntää tulemalla päälle? Esim. sohvalla miehen lähes istuessa. Siinä asennossa eräs vähän vastaavassa tilanteessa ollut sai orgasmin klitoriksen hieroutuessa miestä vasten.

    • No eihän tuo ole ollenkaan harvinaista, minut (miehenä) on mukavaa kun nainen hieroo klitoristaan ja kun takaapäin häntä nain voi välillä koskettaa jäykkää klitorista, todella mukavaa , mukavuutta lisää se et nainen räplää itseään ja samalla ottaa suihin, naiinenkin tykkää tällläisesta

    Ketjusta on poistettu 8 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. PropsApp Koodi

      Haluatko ansaita ja kilpailla fiksusti samalla kun seuraat urheilua? Props tekee sen mahdolliseksi. Sovelluksessa pääset
      2
      3488
    2. Persut yrittävät epätoivon vimmalla

      kiertää häirintä asian https://www.iltalehti.fi/politiikka/a/5389f072-60d9-4ef8-aa7b-c11f0eda66cf jonka muut puolueet a
      Maailman menoa
      72
      3231
    3. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      50
      2766
    4. IL: "Kyykyttämistä, alistamista, painostamista, huutamista ja tiuskimista SDP:n

      eduskuntaryhmässä." Häirintäkohu puolueen ympärillä paisuu. Iltalehden haastattelemien SDP-lähteiden mukaan eduskunta-
      Maailman menoa
      54
      2588
    5. Riikka runnoo: konkursseja eniten 30 vuoteen

      Vuonna 2025 Suomessa haettiin konkurssiin yhteensä 3 906 yritystä. Konkurssiluku oli suurin sitten vuoden 1996.
      Maailman menoa
      89
      2407
    6. Taas nuoren kuolema

      Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭
      Lapua
      31
      1317
    7. Jari Sillanpää isossa leikkauksessa - Paljastaa, mitä uralle tapahtuu!

      Palaako Siltsu keikoille? Artisti, ex-tangokuningas Jari Sillanpää on ollut lonkkaleikkauksessa ja kotiinpaluu on edessä
      Suomalaiset julkkikset
      21
      1207
    8. Kuinka paljon teillä

      on ikäeroa?
      Ikävä
      96
      1188
    9. Raamatun kanta homoseksuaaliseen käytökseen on selvä

      On oma mielipiteesi mikä tahansa on hyvä muistaa, mikä on Jumalan mielipide. Edelliset ketjut ovat tulleet täyteen joten
      Luterilaisuus
      337
      1063
    10. Hämmentävä muutos tv:ssä: Roope Salminen OUT, Sointu Borg IN!

      Roope OUT, Sointu IN! Mitä tykkäät tästä muutoksesta? Suositun Myyrä-seikkailusarjan alusta asti juontohommissa on oll
      Suomalaiset julkkikset
      14
      956
    Aihe