Onko kenelläkään kokemuksia kotipalveluita tarjoavasta yrityksestä nimeltä Apu-Ahonen??
Kokemuksia Apu-Ahonen
6
4546
Vastaukset
- Anonyymi
Jos olisin sinä, niin jättäisin väliin. Työntekijät kouluttamattomia, johto epäpätevää, eivätkä ota vastuuta mistään. Eivät tule kun on sovittu eivätkä ilmoita tästä.
- Anonyymi
Erittäin huono kokemus tästä firmasta muutaman vuoden takaa. Työn jälki oli sutta ja halusivat maksun pimeänä. Piti palkata oikea ammattilainen korjaamaan työn jälkiä. Pysy kaukana tästä.
- Anonyymi
Pysykää kaukana tästä firmasta työn jäki sutta ja sekuntaa ikkunat likasemmat kun ennen pesua !!
Ilmeisesti työntekijät huijanneet yritystä ja tehneet töitä itselleen pimeänä. Yrityksessä oli työnjohtaja joka huijasi yritystä ja vei heiltä myös rahaa. Luulen että sama työntekijä kyseessä.
- Anonyymi
Mamosa kirjoitti:
Ilmeisesti työntekijät huijanneet yritystä ja tehneet töitä itselleen pimeänä. Yrityksessä oli työnjohtaja joka huijasi yritystä ja vei heiltä myös rahaa. Luulen että sama työntekijä kyseessä.
Paskin firma ikinä!! Ei maksaa palkkaa ja ei mitään!! Ja käyttää työntekijät ku ne ois robotteja!!! KANNATTAAA PYSYY KAUKANA TÄSTÄ FIRMASTA!!!
- Anonyymi
Ei hyvä
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Useita puukotettu Tampereella
Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht1703349Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava3732151Kuka rääkkää eläimiä Puolangalla?
Poliisi ampui toistakymmentä nälkiintynyttä eläintä Puolangalla Tilalta oli ollut karkuteillä lähes viisikymmentä nälkii492068- 411971
Meneeköhän sulla
oikeasti pinnan alla yhtä huonosti kuin mulla? Tai yhtä huonosti mutta jollain eri tyylillä? Ei olisi pitänyt jättää sua321471Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa
Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em931241- 541203
Muutama kysymys ja huomio hindulaisesta kulttuurista.
Vedakirjoituksia pidetään historiallisina teksteinä, ei siis "julistuksena" kuten esimerkiksi Raamattua, vaan kuten koul3851075Jumala puhui minulle
Hän kertoi sinusta asioita, joiden takia jaksan, uskon ja luotan. Hän kuvaili sinua minulle ja pakahduin onnesta kuulles1141003- 46879