Pani naisia paksuks mutta ei välittänyt lapsistaan. Ihme että pojat hautas tuon kutjakkeen.https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/jorn-donnerin-hautajaisissa-ennennakematon-tilanne-kirjailijan-kaikki-viisi-poikaa-samassa-kuvassa-ensimmaista-kertaa-koskaan-suhdetta-ei-ikina-ollut/7737458#gs.xrjibo
Oliko jörn narsisti
2
270
Vastaukset
- Anonyymi
En nyt juuri häntä ajattele, mutta maamme on täynnä hänenkaltaisiaan miehiä. Etsitään aina vain parempia kohteita vaikka oltaisiin jo yhdessä parisuhteessa.
Julkisuuden miehissä tämä itsekeskeisyys on alkanut ärsyttämään siinä määrin ,että olen jo alkanut profiloimaan minkälaisista seksuaalirikollisista on parasta pysyä kaukana. Noloa sinällään, että heidän mielenterveys ongelmistaan pitää julkisesti informoida. Normaalistihan tälläiset ongelma ihmiset pitäisi ohjata hoitoon. Nyt leikitään, että heidän useilla uhreillaan olisi ongelmia. Ja syyllistetään nämä ja välinpitämättömän runkkailijan jälkeläiset. Narsisti itse koetaan terveenä. Niin julkisuuden henkilöt on vapaata riistaa vielä kuolemansa jälkeenkin. Samoin heidän omaisensa.
Joskus ammoisina aikoina ajateltiin, "De mortuis nil nisi bene " Kuolleista puhutaan vain hyvää tai kuolleista ei pidä puhua pahaa.
Vanha ihminen kun itsekin olen, niin jotenkin ajattelen, et levätköön haudoissaan. Mutta no, asianosaisten suhteen sitten toki tilanne on eri. Toki asioista olisi pitänyt puhua/selvittää vielä asianosaisen eläessä.
Surullisia asioita, kun vanhempi hylkää lapsensa eron jälkeen. Niin saattaa joskus käydä tavallisten ihmisten perheissä. Useinhan se on se isä, joka katoaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perussuomalaiset kirjoittaa vain positiivisista uutisista
Ei tarvitse palstaa paljon seurata, kun sen huomaa. Joka ainoa positiivinen uutinen Suomen taloudesta tai ylipäätään, ni1136965Kuka on UMK-suosikkisi? UMK26 paljastuksia lauantai 28.2.
UMK26 tänä lauantaina! UMK26 tulee suorana Tampereelta ja nyt selviää, kuka pääsee edustamaan Suomea Euroviisuihin. M1064700L/over ja Jani Volanen! Minkä arvosanan 4-10 annat roolityöstä?
Psykologinen trilleri L/over - ikuisesti minun on koukuttanut tv-katsojat ruudun ääreen. Kun Roosa (Krista Kosonen) tapa493952TTK:n jättänyt Vappu Pimiä rehellisenä MasterChef-kuvauksista: "Höh..."
Vappu Pimiä on uusi MasterChef Suomi -tuomari. Viime vuonna Tanssii Tähtien Kanssa jäi taakse, ja nyt vuorossa on uusi a133334Natomaa hyökkäsi Iraniin
Näemme nyt tällä hetkellä Natomaan nimeltä Yhdysvallat, joka toimii aika pitkälti perinteisen kansainvälisen lain ulkopu6742001Trump aloitti III maailmansodan tänään.
Narsisti ja mielipuoli Trump pitäisi saada pois, miten se onnistuisi parhaiten?2251376- 661338
Rakas tiedät, että toivoisin
Kuulevani sinusta. Tiedät, että viestisi tekisi minut ihan onnelliseksi. Että äänesi kuuleminen saisi minut leijumaan ja551283Osaako kukaan sanoa?
Mikä on syy siihen, että apulaisidiootti yrittää kaikin keinoin haitata kaikkea yrittämistä Ähtärissä? Nyttkin pilkkaa j521277Viesti miehelle
Nyt vastaa oikea taa´app. Ainoastaan puhelimitse voidaan selvittää asioita, mutta tuskin sitä haluat kaiken halveeramise12962