Pitääkö aikuisen naisen häpeillä vartaloaan..

Anonyymi

...kun on miehen kanssa sängyssä. Ajatteleeko mies sänkyyn mentyään naisen muotoja kriittisellä silmällä vai antaako vaan palaa.

8

57

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Kyllä minä ainakin miehenä annan vaan palaa, tykkään kyl muodoistakin koska kaikilla ne on erilaiset!

    • Anonyymi

      Ei missään nimessä pidä häpeillä. Nainen on hyvä juuri sellaisena kuin on. Jos on päässyt miehen kanssa sänkyyn, niin silloin on riittävän kynnys ylitetty. Hyvän itsetunnon omaavat naiset ovat erityisen seksikkäitä. Anteeksi että olen olemassa -asenne tappaa seksikkyyden.

    • Anonyymi

      Naisena sitä itse miettii vartalonsa huonoja puolia ja sehän voi estää jopa saamasta orgasmeja kun ei pysty tarpeeksi rentoutumaan.

      • Anonyymi

        Onko miehillä koskaan käynyt niin että sänkyyn mennessä ei olekkaan pystynyt kun on nähnyt naisen vartalon?


      • Anonyymi

        Juuri tuota ei pidä tehdä. Anna palaa vaan, nauti niinkuin kukaan ei kuulisi tai näkisi. Ja kun annat palaa vaan, niin myös mies nauttii moninverroin enemmän.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Onko miehillä koskaan käynyt niin että sänkyyn mennessä ei olekkaan pystynyt kun on nähnyt naisen vartalon?

        Kerran oli lähellä, mutta tsemppaamalla pystyin sitten kuitenkin. Mutta se ei ollut kiinni vartalosta vaan naisen pään sisäisestä kauneudesta. Jälkeenpäin mietin, että olis kyllä kannattanu jättää väliin tämä.


    • Ei pidä häpeillä, rohkeasti vaan.

    • Ei ajattele, kun siihen hetkeen on päästy ja molemmat on mukana täysillä, ei sivuseikoilla ole väliä. Jos nainen on itsensä kansaa sinut ja on kiihkeänä mukana, ei ulkoisijoilla tekijöillä ole niin hirveästi väliä. Monesti on voinut olla niin, että huoliteltu tarkka ja nätti tyttö on ollut itsestään niin epävarma, että homma on kangerrellut sen vuoksi. Tietenkin ymmärtävä ja kannustava partneri saa sellaisenkin rentoutumaan.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      140
      3906
    2. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      345
      2839
    3. Ulkoistin makuaistini Yleisradiolle

      Nyt voimme luottaa siihen, että Virallinen Totuus tekee maistelutyön puolestamme. Me persulandiassa arvostamme priimaa,
      Maailman menoa
      1
      2229
    4. Sanna on pakottaja, domina

      Pakotti sadistisessti työttömät hakemaan töitä, josta seurasi hirmuinen työttömyys. Näin on asia, jos uskomme Hesarin k
      Maailman menoa
      49
      2109
    5. Skodan hankintaan painostaminen toi potkut

      Kylläpä on kovat keinot käytössä, kun on yritetty pakottaa hankkimaan Skoda painostuskeinoilla. Kyllä valinnan pitää oll
      Skoda
      15
      1824
    6. No onneks ei tartte sit olla

      Mustis ku se ootki sinä itte 😂😂 Oon pelännyt että ehkä teille kehkeytyy jotain enemmän ku niin paljon yhteistä mut....
      Ikävä
      11
      1625
    7. Niinistö neliraajajarrutteli Natoon liittymistä vielä sodan alettua

      Myöntää nyt itsekin, mikä jo aikaisemmin tiedettiin. Marin vei Suomen ja Ruotsin Natoon. "”Myönnän auliisti jarruttelle
      Maailman menoa
      165
      1363
    8. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      93
      1242
    9. Lahden kolarisuma ja automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä

      Olisiko uudehkojen autojen automaattinen hätäjarrutusjärjestelmä vähentänyt kolareiden määrää tuolla Lahden tiellä? Sumu
      Yleistä autoilusta
      92
      1087
    10. Mitä sun päässä oikeen liikkui

      Silloin kun menit laittamaan sille viestiä? Jotenkin tosi outoa?
      Ikävä
      54
      1051
    Aihe