Pieni tunnustus, tai iso se oikeastaan on. Aina salaa toivon, että nähtäisiin, edes vilaukselta. Isompikin törmäys olisi toivottavaa. Toisinaan ikävä iskee kuin salama kirkkaalta taivaalta, ja niinä hetkinä toivon olevani luonasi, ihan miten vaan ja missä vaan. Olet mulle tärkeä, ei se, missä olemme tai mitä teemme.
Tällaista tänä iltana sulle. Lämpimin ajatuksin naiselle.
Harmittaa ettei olla nähty
22
55
Vastaukset
- Anonyymi
Kaunis kirjoitus, ilman taka-ajatuksia! Sivusta
- Anonyymi
Muakin harmitti aikansa, mutta sitten tajusin että vielä nähdään ja voi olla että välillä enemmän. Tai joskus enemmän.
- Anonyymi
Missä näit hänet viimeksi?
- Anonyymi
Kerro siitä naisesta? Tai teistä mistä tunnette?
Vai olenko ilon kiusaaja ja kyseenalaistan hienon tekstisi ja vetoan että kalastelet täällä vain,, - Anonyymi
Mäkin toivon, että nähtäisiin jossain ja voitais jutella. Mut ei oo nähty. Miehelle.
- Anonyymi
Haluaisin siitä naisesta enemmän kuin näkemisen, mutta jostain pitää aloittaa ja jostain jatkaa.
- Anonyymi
Ei varmaan voida,jos sää välttelet.
- Anonyymi
Jospa viikonloppuna onnistuttaisiin näkemään. Eihän sitä ikinä tiedä, miten ja milloin ne polut risteävät.
- Anonyymi
Lisään vielä, että samoja ajatuksia kuin sinulla aloituksessa.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Lisään vielä, että samoja ajatuksia kuin sinulla aloituksessa.
Hienoa kuulla. Toivotaan, että polut risteävät hyvällä tavalla, niin että löydämme toisemme sylikkäin jostain.
Uskomattoman hienoja kirjoituksia täällä.
- Anonyymi
Niin minäkin toivoisin. Pieni salainen toive vain. Voisin kirjoittaa samoin hänelle.
- Anonyymi
Mä haluaisin kysyä häneltä, että olitko muhun koskaan silloin ihastunut kun tutustuttiin ja istuttiin kin yhdessä?
- Anonyymi
Eihän oltu sylikkäin,no ei olla viä oltu,olin kai enkai tollasia keksisi.Ehkä viäläkin vähän.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eihän oltu sylikkäin,no ei olla viä oltu,olin kai enkai tollasia keksisi.Ehkä viäläkin vähän.
Mä tykkään toisesta vieläkin ja luulen että tutustutaan paremmin jos halutaan. Mä en mieti tässä kaamoksessa ketään sen enempää. Ei tehoo feromonit.
- Anonyymi
Kaunis viesti. Itse toivoisin kuulevani näistä ajatuksista, jos kyseinen nainen olisin.
- Anonyymi
Miksi haluaisit kuulla? Kuitenkaan et halua mitään.
- Anonyymi
Miksi et kysy mielessäsi olevalta ihmiseltä mitä hän tuolla saralla ajattelee sinusta?
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi haluaisit kuulla? Kuitenkaan et halua mitään.
Jos ihminen, josta olen itsekin kiinnostunut, mutta en ole varma hänen tunteistaan, haluaisin tietysti kuulla hänen tunteistaan. Jos tunteet ovat molemmilla samat, haluan kyllä tutustua häneen paremmin ja katsoa mihin meistä olisi.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Miksi et kysy mielessäsi olevalta ihmiseltä mitä hän tuolla saralla ajattelee sinusta?
Siksi, etten tiedä onko hän kiinnostunut minusta vai kenties jostain toisesta henkilöstä.
- Anonyymi
Tunnustan että haluaisin viettää kanssasi yhdenpäivän, mutta tiedän ettei sinulla ole aikaa. Pikainen näkeminenkin kieltämättä auttaa tai äänen kuuleminen. :)
kauniisti kirjoitettu, jollekin kaivatulle.
itsellä samanlaiset, moiset fiilikset erästä miestä kohtaan.
nähdään liian harvoin- Anonyymi
Samaa mieltä ,mutta täähän täytyy korjata eiks je.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mieleni harhailee sinussa
Uskon että tykkäät minusta. On vain yksi elämä. Silti jään paikoilleni ja odotan että jokin muuttuu. Menin palasiksi, ei205323- 501381
- 11807
Missä olitte kun oli teidän tähän saakka kaunein yhteinen hetki?
Me olimme rannalla erään kiven päällä❤️58778- 47769
- 46762
Mitä teet nainen
Jos saat tietää että mies on elänyt yksinäistä ja rauhallista elämää sinua kaivaten, ei ole ollut muiden naisten kanssa,52757Mitä vastaisit
Jos kysyisin, että lähdettäisiinkö lenkille yhdessä? Vain sinä ja minä, kaksin? Miehelle49746Onko oikein? Kaikki naiset "jäivät rannalle" Maajussille morsian -pääsarjasta - He ovat mukana!
JES, Maajussille morsian starttaa ja tiedossa on tuttuun tyyliin kaksi eri ohjelmaa: Maajussille morsian ja Maajussille8734Joko Martinalla uusi aviomies hakusessa
Onko jo Raya sovellukseen laitettu uusi vetoomus vetämään... ja mistähän maasta mahtaa olla seuraava sulhasehdokas. Suom132725