Vuodesta 2013 että täytyy unohtaa, ollaan liian erilaisia. Huomaatko vieläkään sitä että se asenne on johtanut tähän pisteeseen?
Asennemuutos kiitos
Asennemuutos kiitos
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
Huomaatko sinä vieläkään sitä ettei se sinun Juhasi kirjoita palstalla?
Huomaatkos sinä, että se ei kaipaa Juhaa, joka kirjoittelee Juhalle. Se on trolli ja kiusaa jotakin Juhaa. Tämä pelkkä arvaus sivuamalta.
Tämäkin arvaus; trolli haluaa kiusata naista.
Sinä et ainakaan tajunnut kommenttiani ollenkaan. T: 07:54
Mitenhän minä selventäisin jotta älyllisesti vajaa tajuaisi... eipä tähän muuta voi todeta kuin että aloittajan jahtaama Juha ei kirjoita palstalla. Tajutako nyt? Se on ihan sama onko trolli vai ei. Haamua hän jahtaa.
Tietenkin jokainen meistä itse päättää miten aikaansa käyttää.
Kas tuli kirjoitusvirhe. Tajutako = tajuatko
Huomattiin,tämä on jonkun viha palsta.
Kyllä, trolli kokee hävinneensä jollekin juhalle miehisyydessä, kuin narri ojentaisi kuninkaalleen hevosta
Sitä on seurattava, kun siihen ryhtyy.
Kiusaaja ei vaan huomaa, että kiusaa Juhan mahdollista vaimoa. Miltä omalla kohdalla tuntuisi?
Uuh. M. S voitko hommata lääkkeet?
Vai onko pimppis suomen 100 000 juhan käyttötavara?
Katos kun mä seurustelen Juhan kans myös ja hän ei ole avioliitossa ikinä ollutkaan
Voitteko lopettaa nää Juha -viestit täällä. Todella ahdistavaa käydä kun aina näitä jonkun Juhan maalitusviestejä täällä. Tuntuu niin mielenterveysongelmaisten palstalta aina.
Voitko itse ei-mia lopettaa sen ajatuksen et kaikki sitä sun vanhaa eunukki ukkoos kaipais???
Onko tullu mieleen et täällä on todellisiakin tarinoita eikä sun ukkos mielikuvitus rakkaita??
Siinä ne ongelmat näkee taas. Ei ollut keltään ei-mialta. Mietipä miten voi olla epäkunnioittavaa toista kohtaan kirjoittaa julkisesti nimillä. Et kunnioita paitsi henkilön yksityisyyttä kuin myös häntä itseään ja lietsot yleistä häiriökäytöstä palstalle.
Miaaa m naane täällä siun Juhas pettää! Uuh aash lyöt nyt kaikkii nokkaan??
Voit vain arvailla miltä tuntuu, kun oma nimi on Juha. Ikinä en ole kenellekään ollut haitaksi tai ilkeä, mutta palsta saa oman nimen näyttämään suurelta hirviöltä jota kaikki välttelee. Oikeen panomies juu.
Niin ja jos onnistuu rienaamaan sekä miestä että naista samalla iskulla, niin tyytymättömälle trollille/miehelle aina parempi, aika harhainen tuon täytyy olla kun punoo päivät pitkät juonia eri ihmisiä vastaan ja niitähän rienattavia sitten riittää