Hei, teen tänän ennustamista edullisesti.

Anonyymi

Moikka, olen Manna ja olen tuossa puolivuotta sitten avannut sivut ennustustyöhöni. Tätä työtä olen tehnyt jo vuosia ja pidän paljon .

Tänään teen edullisesti tulkintoja.
Lähettäkää kysymyksiä [email protected]
Käykää instatililläni tutustumassa : mannaanne ja siellä on linkki myös sivuilleni.

Mutta kaikille tänään kysymyksiä lähettäneille teen tulkinnan tilanteeseenne 10 eurolla ja jatkokysynykseen vastaan 5 eurolla. Vastataan kaikille tänään .

Tämä tarjous on nyt vain tämän päivän❤❤

3

247

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Teen samaa mutta ei tulisi mieleenikään täällä pyydellä rahaa ja toisekseen voi sitä ilmaiseksi antaa apua. Ihminen lopulta itse ratkaisee kuinka toimii. Rauhoitu ystävä kallis mene facebookiin tai ihan normi sivu nettiin. Kerrot paremmin itsestäsi.kaikkea hyvää sinulle.

    • Taitaa jäädä verot ja muut velvoitteet maksamatta.

      Toivottavasti pankki edes kyselee rahanpesutoimista.

    • Anonyymi

      Muuten vielä, missä sivusi ovat?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      72
      5426
    2. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      66
      5192
    3. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      35
      3784
    4. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      105
      2887
    5. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      94
      2762
    6. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      31
      2712
    7. Anteeksi T

      Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa
      Ikävä
      13
      1971
    8. En mä tahallani ole näin hankala.

      Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta
      Ikävä
      16
      1736
    9. Harmittaako mies, että yhteys katkesi?

      Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?
      Ikävä
      224
      1599
    10. Harmittaako että

      Annoit niin paljon positiivista huomiota ja rakkautta kaivatullesi
      Ikävä
      156
      1394
    Aihe