Kepun Kärnä sekoilee

5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Anna on simpsakka nainen, ei tartte Kärsän tempausta ihmetellä 🐽

Äänestä

Eikös tuollainen Kärnän tyyppinen kyrvän kuvien lähettely ole jotenkin....sairasta? Vai onko se jotenkin ihan normaalia nykymaailmassa?

Äänestä

Normaalia kärnäläis-kepulaisen falangin toimintaa.

Äänestä

Kuka kepun kansanedustaja naisista tarttuu haasteeseen ja tasa-arvon nimissä laittaa alapäästään kuvia eteenpäin samaan tapaan kuin Kärnä?

Äänestä

Kuka kepun kansanedustaja naisista tarttuu haasteeseen ja laittaa tasa-arvon nimissä samaan tapaan alapäästään kuvia eteenpäin kuin tämä Kärnä?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tyypillistä kepulaista toimintaa?

https://www.seiska.fi/Uutiset/Seksiviestiskandaalin-Mikko-Karnalla-outo-uudenvuoden-sekoilu-kohukansanedustaja-halusi

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu