Mitä mieltä tästä

olette:

https://m.youtube.com/watch?v=_lXvanqLggA

Mielestäni aika surullista että noin valehdellaan ja pelotellaan.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Onhan se, raha ratkaisee. Kusetusta on joka puolella, maailma on todella valheellinen. Ja erityisesti täällä Suomessa vaiennetaan vaarattomaksi mielialalääkkeillä ja netti-/kännykkäriippuvuudella. Ahdistavaa tiedostaa, mutta periksi ei pidä antaa! - Eyes wide open

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

olette:

https://m.youtube.com/watch?v=_lXvanqLggA

Mielestäni aika surullista että noin valehdellaan ja pelotellaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu