Ostin Volvo s80 vm-12 mite saan selvitettyä on webastossa kauko käynnistys mahdollisuus kännykän kautta
Volvo webasto
3
1812
Vastaukset
- Anonyymi
Yritä soittaa sille !
- Anonyymi
Itselläni vm -13/14 V60, siinä lämmittimen kaukokäynnistys toimii Volvo On Call -apin kautta. Asenna se ensin puhelimeesi ja sen jälkeen tee sopimus Volvon liikkeessä. Näin siis, jos sun auto on varustettu Volvo On Call -järjestelmällä. Liikkeessä tämän varmaan näkevät jostain, jos ei muuten selviä.
- Anonyymi
Melkeimpä helpoimmalla pääsee, kun käyt selvittämässä merkkiliikkeessä onko autossassi VolvoOnCall asennettuna, ja sitä kautta sitten eteenpäin.
Jos autossa ei ole VolvoOnCall:a asennettuna voi autoon asentaa myös Webaston ThermoConnect:n. Tämä on entinen Remuc, webasto muutti nimen ostettuaan tuon ja sen pitäisi toimia myös kilpaiijoiden lämmittimillä.
https://www.webasto-comfort.com/fi-fi/my-webasto-connect/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Maahanmuuttajien vaikutus Suomen valtiontalouteen positiivinen
Maahanmuuttajat maksavat enemmän tuloveroja kuin saavat tulonsiirtoja. Eroavat persuista tässä suhteessa. Persuista o4144986Olen Päivi Räsäsen puolella
En oe uskovainen enkä kristillisdemograattikaan mutta onhan tuo naurettavaa laittaa Päivi syylliseksi omasta mielipit5153218"Miko Bergbom, miksi euron bensa maksaa kaksi euroa?"
Valtakunnan suurin kaupallinen porvarimediakin kyselee nyt miksi perussuomalaisset ovat rikkoneet tärkeimmän vaalilupauk162855Ukrainan tiedustelun huippupotti - Iski ensin yhteen satamaan, sitten toiseen
Ukrainan tiedustelupalvelu SBU kertoo johtaneensa operaatiota, jossa on isketty drooneilla Venäjän tärkeimpiin satamiin1302664Nuhteettomia edustajia
Korkein oikeus tuomitsi Päivi Räsäsen kiihottamisesta kansanryhmää vastaan Kansanedustaja Päivi Räsästä (kd.) vastaan no2472628Ulkomaalaistaustaiset tulevat kalliiksi yhteiskunnalle.
Selvitys: Ulkomaalaistaustaiset saivat selvästi enemmän työttömyysetuuksia ja toimeentulotukea kuin suomalaistaustaiset.1962609SDP: "On hyvä että bensiinin hinta nousee"
Suurin oppositiopuolue SDP on mielissään siitä, että bensan hinta nousee suomalaisille. https://www.iltalehti.fi/polit272054"Mieheksi ja naiseksi hän heidät loi."
Räsäsen tuomio on iso harppaus woke-valtioksi. – Tässä maassa on nyt selvästi kiellettyjä sanoja ja ajatusrikoksia. –871735Päivi Räsänen tuomittiin rikoksesta...
...kiihottamisesta kansanryhmää vastaan. Tuskin tajuaa silti vieläkään, että raamattu ei ole lakikirja. https://yle.fi/a6451669Huumeliika mellastaa Suomussalmella
Varastanut S-marketissa, jopa kolme kertaa päivässä. Päätekijä pitänyt kuumeorjanaan naistaan useita vuosia. Mies potki171499