Ostin Volvo s80 vm-12 mite saan selvitettyä on webastossa kauko käynnistys mahdollisuus kännykän kautta
Volvo webasto
3
1636
Vastaukset
- Anonyymi
Yritä soittaa sille !
- Anonyymi
Itselläni vm -13/14 V60, siinä lämmittimen kaukokäynnistys toimii Volvo On Call -apin kautta. Asenna se ensin puhelimeesi ja sen jälkeen tee sopimus Volvon liikkeessä. Näin siis, jos sun auto on varustettu Volvo On Call -järjestelmällä. Liikkeessä tämän varmaan näkevät jostain, jos ei muuten selviä.
- Anonyymi
Melkeimpä helpoimmalla pääsee, kun käyt selvittämässä merkkiliikkeessä onko autossassi VolvoOnCall asennettuna, ja sitä kautta sitten eteenpäin.
Jos autossa ei ole VolvoOnCall:a asennettuna voi autoon asentaa myös Webaston ThermoConnect:n. Tämä on entinen Remuc, webasto muutti nimen ostettuaan tuon ja sen pitäisi toimia myös kilpaiijoiden lämmittimillä.
https://www.webasto-comfort.com/fi-fi/my-webasto-connect/
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
6 kW saunan lämmityksestä kohta 10 euron lisämaksu / kerta
Kokoomuslainen sähköyhtiöiden hallitsema Energiavirasto ehdottaa 5 kW:n rajaa, jonka ylittämisestä tulee lisämaksu. Tark1465485Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p1363588"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?1263329Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m363213Mies, kerro minulle vielä jotakin aivan uniikkia
ja ainutlaatuista minkä vain me kaksi voisimme ymmärtää jos olemme sen kokeneet ja eläneet, jotta ihan varmasti tietäisi432704Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.442289- 232223
Hyviäkin uutisia tulossa, hallinto-oikeus asettaa toimeenpanokieltoon
Hyvinvointitalon työmaa pysähtyy. Rillankivi+energia ja vesi kytkyrahanpesu stoppaa. Tytäryhtiöiden hallitusjäsenet+kon2292166prööt prööt nyt ottaa vihervassaria pattiin!
Korvatkaa R kirjaimet L kirjaimilla ja sanokaa ääneen "Jari Kurri etsii pakoputkiautossaan jarruja".111904Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä?
Gallup: Mikä on ollut mielestäsi paras tv-sarja ikinä? Onko se joku suomalainen viihdepläjäys, brittirikossarja, amerikk931816