Koronavirus

Miksi ihmiset matkustavat Italiaan ja tuovat tuliaisinaan Koronaviruksen?
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Miksi sinä suollan kakkaa suomi24:ään ja jaat negatiivisuuttasi?

Äänestä
  • Freudilainen lipsahdus on tainnut tulla kirjoitukseesi.

    Äänestä

Ihmiset ovat itsekkäitä, ja täytyyhän turistirysien saada rahansa? Talous > ihmiset tätä nykyä. Kiinassa laitetaan kohta tehtaat pyörimään väkisin, että isin ja äidin mussukat saavat uudet iphonensa.

Äänestä

Katselin just matkoja Lombardiaan.
Löytyisikö kukkarolle sopivia......

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi ihmiset matkustavat Italiaan ja tuovat tuliaisinaan Koronaviruksen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu