Hengellistä ohjelmaa antenniverkossa viikonloppuisin

Anonyymi

One Way aloittaa sunnuntaina 1.3.20 klo 19 näyttää hengellistä ohjelmaa antenniverkossa kanavapaikalla 30. Aluksi ohjelmaa tulee vain lauantaisin klo 19 - 20 ja sunnuntaisin klo 19 - 20.30. Muina aikoina kanava on toistaiseksi pimeänä.

Kaapeliverkossa nuo ohjelmat näkyvät erillisen hankittavan lisäantennin avulla. Netin kautta ohjelmat näkyvät myös.

Mutta jos vaikka maaseudulla joku on harmitellut, ettei näe kristillistä tv-kanavaa, niin tässä on nyt tilaisuus...

https://www.onewaymission.fi/2020/02/25/one-way-tvn-ohjelmatiedot-su-1-3/

6

152

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Olen katsonut näitä ohjelmia. Todella hyviä. Suosittelen.

    • Anonyymi

      Youtubestakin nämä ohjelmat löytyy. Kannattaa kuunnella.

    • Anonyymi

      One Wayn Opetuslapseuskoulua käydään lauantaisin klo 15 alkaen antennikanavalla 30. Netistäkin löytyy. Ja Youtubesta.

      Suosittelen myös One Wayn Sunnuntaijuhlaa sunnuntaisin klo 10 - 11.00 antennikanavalla 30 ja Netistä ja Youtubesta myös löytyy.

      • Anonyymi

        Sunnuntaiaamuna on ohjelmaa myös klo 9-10.


    • Anonyymi

      Erittäin hyviä ohjelmia ovatkin. Youtubestakin löytyy.

    • Anonyymi

      Suosittelen lämpimästi One Way TV:n ohjelmia. Hyvää opetusta ja mielenkiintoisia haastatteluja. Youtubesta itse näitä katselen.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Purra sössi kaiken 2 vuodessa, itkee nyt Marinin perään

      Nyt on taas sama vanha itkuvirsi, kun ei omat taidot riittänee. Kaikki on taas muiden syytä. No miten sen "Tunnin juna"
      Maailman menoa
      30
      6105
    2. Ikuiset kaipaajat

      Miksette vaan mene sen kaipauksen kohteen luokse ja puhu sille suoraan? Mitä järkeä on kaipailla jotain puolituttua vuo
      Ikävä
      141
      4740
    3. Nyt se on selvitetty: Sanna Marinin hallitus lisäsi menoja 41 miljardilla

      ”vasemmistohallitus oli katastrofaalisen huono”, sanoo kokoomus. Sanna Marinin (sd.) hallituksen tekemät menolisäykset
      Maailman menoa
      63
      4419
    4. Orpon hallitus runnoi Tunnin junan ilman tarvetta

      Näinkö valtiontaloutta hoidetaan? Siis asiantuntijoidenkin aikoja sitten kannattamattomaksi laskema Tunnin juna tehdään
      Maailman menoa
      8
      3522
    5. Riikka ottaa miljardi euroa EU:n yhteisvelkaa Suomelle

      Niin kääntyi irvipersun takki taas, vaikka vaalilupauksissa oli ettei yhteisvelkaa Suomi enää koskaan ota. No nyt otti m
      Maailman menoa
      77
      3360
    6. Lindtman ylivoimainen suosikki pääministeriksi

      Lindtmania kannattaa pääministeriksi peräti 50 prosenttia useampi kuin toiseksi suosituinta Kaikkosta. https://www.ilta
      Maailman menoa
      42
      3157
    7. Onhan tää tyhmää ajatella sua kun tuskin ees muistat mua

      Hyvää yötä sinne jonnekin. 💔
      Ikävä
      26
      2794
    8. Veronmaksajat kustantavat yrittäjien eläkkeitä jo yli 500 miljoonalla

      Suomalaista yrittäjää ei kommunistista erota. Aktiivisen "yrittämisen" maksattaa yritystukina yhteiskunnalla, ja vieläpä
      Yrittäjyys
      31
      2645
    9. Sanna Marin - Maailman paras talousasiantuntija?

      PersKeKoa pukkaa? https://www.hs.fi/politiikka/art-2000011636623.html
      Maailman menoa
      28
      2506
    10. Persut rahoittavat velkarahalla rikkaiden ökyelämää

      Minkä vuoksi persut eivät leikkaa rikkailta, joilla on maksukykyä? Tuskinpa tuo persujen käytös saa Suomen kansalta hyv
      Maailman menoa
      87
      2494
    Aihe