Yksi pieni virus sai maailman rähmälleen.

Tässä koronaviruksessa on todiste siitä, koko maailmalle ja meille paikallisille, että ehkä sittenkin Pyhäjärven tutkimuslobbarin vaalihiukkasta kannattaisi yrittää miehissä ja naisissa saada kiinni?
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kyllä oot sitten viisas!

Äänestä
  • En voi asialle mitään, mutta käytävälobbari voi.

    Äänestä

Voi surkeus meillä on jo taantuma vaikka virus ei ole ehtinyt kunnolla maahan.

Äänestä

Ei hätää Marin on varannut kaikille 2L maitoa.

Äänestä

Koronaviruksia on monenlaisia, ja nyt epidemiana leviävä ärhäkkä virus kantaa nimeä COVID-19.

Pyhäjärven levitykseen taas lähtevä vaalihiukkanen kantaa nimeä PHJSK-21

Äänestä
  • On vaarassa peruuntua lamminahon hiihtokisat korona viruksen vuoksi viimeisin tieto

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Tässä koronaviruksessa on todiste siitä, koko maailmalle ja meille paikallisille, että ehkä sittenkin Pyhäjärven tutkimuslobbarin vaalihiukkasta kannattaisi yrittää miehissä ja naisissa saada kiinni?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu