Diagnoosi

Rakkaus on naistentauti.
4214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Rakkaus on naistentauti, josta myös miehet kärsivät.

Äänestä

Aika lähellä kumminkii.

Äänestä
  • tarviin lintupaistia pääsiäispöytään!

    Äänestä

  • mun pihalle kirjoitti:

    tarviin lintupaistia pääsiäispöytään!

    niin kierrän pihas kaukaa
    joku toinen saa mut käristää
    tulella rakkauden korventaa
    ja viskata luuni kompostiin
    sen jälkeen vaipua Dementiaan

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyynikkologi kirjoitti:

Rakkaus on naistentauti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu