Kaipaako kukaan Öö-miestä?

Öö tulee siit kun ei tiiä mitä kaunista sanois!
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ehdottomasti kaipaan öö-miestä. Jos mä hoidan ne kauniit sanat ja sä vaikka tapitat niillä ihanilla silmilläs takas? jaetaan vastuut?

Äänestä

Minä kaipaan erästä Ööö-Jii miestä, jonka kanssa olen juonut samasta lähteestä vettä aikanaan...

Äänestä

Käytätkö " öö-mies nimimerkkiäsi " toisissa sovelluksissa ? Löysin eräästä omasta
jutusta. Voi olla myös hauska sattuma. Kivaa päivänjatkoa. H

Äänestä

Tuleeko? :)

Äänestä

Hei rakas, Kyl se ihastus sekoitaa pään silleen hyvällä tavalla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Öö tulee siit kun ei tiiä mitä kaunista sanois!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu