IT ala on Thunbergien juttu

Jokin tässä luokituksessa ei täsmää.

Oulussa alkoi Asperger-ihmisten koodarikoulutus

Avokonttori on Asperger-osaajalle kauhistus
3138
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No sitten viihtyisät erillishuoneet vaan heille. On hyvä, että erityisryhmät työllistetään.

Äänestä
  • Pehmustetut sellaiset ja säppi oveen.

    Äänestä

Thunberg ei osaa koodata kuin vihervasemmistopropagandaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Jokin tässä luokituksessa ei täsmää.

Oulussa alkoi Asperger-ihmisten koodarikoulutus

Avokonttori on Asperger-osaajalle kauhistus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu