Nyt siitä on tullut kiukutteleva noita-akka.
Löysin kivan tytön
pertsa hirvonen
8827
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Siis käy erittäin usein.
Se "tahdon" muuttaa jo heti paljon.
Alkaa arki-elämä.
Kumpikin kyllä muuttuu, taitaa joskus käydä hyvinkin. Onnea heille!
se tämä elo enimmäkseen, siitä se vaan pitäisi sitä juhlaa repiä...
Kyllä se immeinen jos ällyis mitä se tahtoo sillon papin eissä niin moni varmmaan miettis toisennii kerran tahtomisijjaan..:)
Ko tullee siihen ne kläpit ja rahamurhheet, ei se ole sitä auvoa enhään.
Ja sanothaan, että kaikkea muuta kattuu, paitti nuorena naimisthaan.
On likeltä nähty, että sitte lähethään hakkeen sitä kaonutta nuoruutta. Ja luulhaan, että se kapakasta löytyy.
Mutta avioero ussein sieltä löytyy.
Ole syyllinen? Noita-akat syntyvät miehen itsekeskeisestä elosta. Anna "entiselle" kivalle nykyiselle noidalle laatuaikaa...Aikoinaan samaa aihetta sivuten yksi noita käski minun käveleen peilineteen ja katsovan josko syy olis siellä, vaan eipä ollut sama entinen "herttainen minä" sieltä kurkisteli.
pääsiäinen teettää.....
Itsehän akkasi opetit.
Toi oli 35:s kerta kun kerroit saman jutun.
kun lyhyesti ja ytimekkäästi kommentoit.
Hyvää pääsiäistä! Terveisin Lyhyestä Virsi Kaunis
Löysin minäkin kivan pojan - ja nyt siitä on tullut kiukutteleva vanha äijänköriläs!!!!
Onhan tosin aikaakin kulunut kohta 30 vuotta, kaipa ihmiset muuttuvat en taida itsekään enää olla mikään hauska nätti tytönhupakko, vaan pahansisuinen vanha akka. Se on elämää se!!!