Sianvirtsaa etsitään

Mistä voisi Jyväskylän seudulla kysellä isompaa erää sianvirtsaa? Tarvittaisiin puhdistuskäyttöön.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Me PVL:ssä jäsenistössä pesemme sillä itsemme ja vanhat bemarimme. Suosittelemme

Äänestä

Eikö sitä ole tarpeeksi omassa päässäs

Äänestä

Helsingin taxeilta löytyy, niillä on sitä suihkepulloissa, ja sitä ruiskitaan kilpailijan auton ilmanotto säleiköstä sisään. Sit kun sillä on asiakas autossa ja laitetaan lämpöpuhallin päälle, niin auto joudutaan pysäyttämään ja kaikki hyppää kartsalle vetään happea.

Äänestä
  • Siinäpä kerroit juuri miten itse toimit

    Äänestä

Eikös ne kyseiset taksikuskin juuri pakene tuota nestettä?

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Mistä voisi Jyväskylän seudulla kysellä isompaa erää sianvirtsaa? Tarvittaisiin puhdistuskäyttöön.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu