Itsellä on monta asiaa mistä voin sanoa positiivisesti. Terveydenhuolto toimii. Olen useamman sairauden "vanki" ja saanut apua,helpotusta,tukea nimenomaan Varkauden tk ja sairaalasta. Lisäksi pidän Varkauden kulttuuritarjonnasta. Teatteri,Varkaus sali tarjoavat piristystä. Kirpputorit ovat myös intohimoni. Näihin kykenen ystävän kanssa.
Onkos mitään hyvin Varkaudessa
Anonyymi
10<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Vähemmän itikoita kun eivät kestä olla siinä savussa.
Anteeksi missä savussa. Tupakointia en harrasta,jos sitä tarkoitat. Että mukavaa päivää sullekin,vaikka taidat olla niitä,joille kaikki on kurjaa ja negatiivista. Ei se sinun negatiivisuus tartu minuun :)
Varkaus on kyllä paskin kaupunki Suomessa.
Samat artistit Sampeen Steven Seaguls. Neljä Ruusua, JannicaB. Kolmas Nainen. Onko joku amatöörimöisyys va? i kyllä budjetilla löytyy muita kin artisteja. Vip liput myyty loppuun ostakaa koko tapahtuma ja muuttakaa se ilmastapahtumaksi vai eikö löydy rahaa 150000ea?Keuhutte, että olette rikkaita. Sitten ilmaislipuilla Sampeen. Näyttäkää nyt mallia, ette kummiskaan uskalla. Hannarit. 🤣
Kopti vetää päiväkänniä, hienoo, ei jaksa yötä tilsiä.
Onko hän esikuvasi
Enemmänki se toinen ääripää, alhaisin olento.
Ehkä sulle,ei kaikille.
Minullakin kaikki hyvin,vaikka pienituloinen. Kyllä silti elämässä iloa löytää,ilman että kaikki olisi kallista.
😂😂😂😂😂 varkauden tk ja ensiapu onkin oikein asialliset paikat. Menet kipeänä,niin naurut saat päälle.